"Реконструкція (енергоефективна термосанація) Вишевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Вишевичі по вул.Леніна ,5 Радомишльського району,Житомирської області

Анотація проекту

Потреба у реалізації проекту викликана необхідністю створення необхідних умов для отримання якісної освіти та економії бюджетних коштів.

Проектом передбачається повний комплекс виконання робіт по термосанації будівель (утеплення фундаментів, стін, покрівлі), заміна покрівлі, вікон, ремонт системи опалення,  а також заміни освітлення  з застосуванням енергозберігаючих технологій (світлодіодні світильники), будівництво котельні  на альтернативних видах палива (брикети, вугілля, дрова, пелети).

Реалізація проекту дозволить значно економити бюджетні кошти за рахунок зменшення використання енергоносіїв (електроенергія, газ та ін.) та застосування альтернативних видів опалення.

Користувачами тепла, яке буде надаватися, будуть учні та вчительський колектив Вишевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Для реалізації проекту необхідні кошти у сумі 3672,974 тис.грн, в т.ч. державний бюджет – 3305,974 тис.грн., співфінансування з місцевого бюджету в розмірі 10% - 367,300 тис.грн.

Фотозвіт про виконання проекту
01.11.2016 Реконструкція (теплова санація) корпусу Іршанської амбулаторії загальної практики та сімейної медицини Володарсько-Волинського району Житомирської області
10.08.2016
01.06.2016