Придбання асфальтного міні-завода для капітального ремонту доріг комунальної власності Маразліївської обєднаної територіальної громади

Анотація проекту

Цей проект розробляється з метою придбання асфальтного міні-заводу для капітального ремонту доріг Маразліївської об’єднаної територіальної громади Білгород-Дністровського району Одеської області.

 

Актуальність проекту полягає в покращенні транспортно-експлуатаційного стану дорожнього полотна на території Маразліївської об’єднаної територіальної громади Білгород-Дністровського району Одеської області.

 

Даний проект підкреслює доцільність капіталовкладень, що спрямовані на зменшення дорожньо-транспортних пригод, покращення транспортно-експлуатаційного стану та безпеки руху.

Очікуваним результатом реалізації даного проекту є покращення транспортної мережі, розвиток мереж транспортного сполучення та просторової інфраструктури. Отримувачем вигод від реалізації проекту є в першу чергу мешканці Маразліївської об’єднаної територіальної громади Білгород-Дністровського району Одеської області, а також , а також численні гості та туристи.

Мережа доріг Маразліївської об’єднаної територіальної громади є невідємною частиною транспортної системи Одеської області, що забезпечує роботу галузей промисловості, сільського господарства, соціальний розвиток суспільства та розвиток туризму.

Загальна протяжність доріг Маразліївської об’єднаної територіальної громади становить 95 км, у тому числі з твердим покриттям – 73 км., з них з удосконаленим покриттям – 5 км, що відповідно становить 75 та 5 відсотків від загальної протяжності вулично-дорожньої мережі. Однак загальний стан вулично-дорожньої мережі, темпи її розвитку не відповідають сучасним вимогам, технічним та експлуатаційним нормативам. Через відсутність коштів обсяги реконструкції та ремонту доріг щорічно скорочуються.

 

Даний проект планується реалізувати протягом січня - квітня 2016р. Загальна кошторисна вартість проекту 9053,100 тис.грн. Джерелами фінансування робіт даного проекту є кошти місцевого бюджету –   905,300тис.грн. та кошти ДФРР    - 8147,790 тис.грн.