Капітальний ремонт частини автодороги місцевого значення довжиною 10 км від села Орлове до села Біла Криниця на території Кочубеївської сільської ради об’єднаної територіальної громади (складова автодороги обласного значення О220607)

Анотація проекту

Назва проекту. Капітальний ремонт частини автодороги місцевого значення довжиною 10 км  від села Орлове до села Біла Криниця на території Кочубеївської сільської ради об’єднаної територіальної громади(складова автодороги обласного значення О220607).

      Актуальність проекту. Реалізація даного проекту створить умови для безпечного та комфортного дорожнього руху, покращить стан доріг та автомобільного сполучення, як для потреб економіки так і доступу населення до послуг.

     Перелік заходів  проекту: Капітальний ремонт частини автодороги місцевого значення довжиною 10 км  від села Орлове до села Біла Криниця на території  Кочубеївської сільської ради об’єднаної територіальної громади з улаштуванням щебеневого покриття.

     Цільові групи проекту: жителі  Кочубеївської сільської ради об’єднаної територіальної громади Херсонської області.

     Обсяг коштів, необхідний для реалізації проекту: 5151,688 тис. грн.

     Джерела фінансування: ДФРР, місцевий бюджет.

     Організації-партнери, співвиконавці проекту: Велико-Олександрівська районна державна адміністрація, Херсонський офіс реформ.