Реконструкція будівлі (теплова санація) Високівської гімназії в с. Високе по вул. Центральна, 15 Черняхівського району, Житомирської області

Анотація проекту

Потреба у реалізації проекту викликана необхідністю створення необхідних умов для отримання якісної освіти та економії бюджетних коштів.

Проектом передбачається повний комплекс виконання робіт по термосанації будівель (утеплення фундаментів, стін, покрівлі), а також заміни освітлення  з застосуванням енергозберігаючих технологій (світлодіодні світильники), будівництво котельні  на альтернативних видах палива (брикети, вугілля, дрова, пелети) та будівництво внутрішніх санвузлів.

Реалізація проекту дозволить значно економити бюджетні кошти за рахунок зменшення використання енергоносіїв (електроенергія, газ та ін.) та застосування альтернативних видів опалення.

Користувачами тепла, яке буде надаватися, будуть учні та вчительський колектив Високівської гімназії.

Для реалізації проекту необхідні кошти у сумі 4 690 603,00 грн.., в т.ч. державний бюджет – 4 221 542,7 . грн.., спів фінансування з місцевого бюджету в розмірі 10% - 469 060,3 грн..

Залучення організацій-партнерів, співвиконавців проекту не передбачається.

Потреба у реалізації проекту викликана у зв’язку із зростанням ціни на газ, електроенергію та інших видів енергоносіїв,  необхідністю впровадження альтернативних видів опалення, проведення  комплексу робіт по збереженню будівель та надання їм естетичного вигляду.

Реалізація проекту відповідає Державній стратегії регіонального розвитку, стратегії розвитку регіону, а також плану заходів з її реалізації, а саме: 1. Підвищення конкурентоспроможності регіонів та зміцнення їх ресурсного потенціалу, цілі №2 Територіальна соціально-економічна інтеграція і просторовий розвиток, п.3 Забезпечення комфортного та безпечного життєвого середовища для людини незалежно від місця її проживання.

Гімназія є опорним навчальним закладом об’єднаної територіальної громади і розрахована для надання якісних послуг в галузі освіти учням всіх населених пунктів, що знаходяться на території громади та за її межами.

Фотозвіт про виконання проекту
16.02.2017

Проект реалізовано. Декларація в стадії оформлення.

12.09.2016
19.08.2016