Капітальний ремонт будівлі (утеплення фасадів та покрівлі, ремонт покрівлі, заміна вікон і зовнішніх дверей) ЗОШ I-III ступенів в с.Тетерівка Житомирського району, Житомирської області

Анотація проекту

Проект "Капітальний ремонт будівлі (утеплення фасадів та покрівлі, ремонт покрівлі, заміна вікон і зовнішніх дверей) ЗОШ I-III ступенів в с.Тетерівка Житомирського району, Житомирської області" реалізується в рамках підтримки добровільно об'єднаних територіальних громад і є найбільш актуальним для населення місцевої громади.

Тетерівська територіальна громада була утворена в серпні 2015 року внаслідок об'єднання чотирьох сільських рад:

  • Тетерівська сільська рада - населення 3493 чол. 
  • Денишівська сільська рада - населення 1886 чол.
  • Корчацька сільська рада - населення  702 чол.
  • Буківська сільська рада – населення  802  чол.

Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів є однією з найбільших  в Тетерівській об’єднаній громаді і розрахована на 489 учнів. За останні 20 років у приміщенні школи жодного разу не проводився капітальний ремонт. Реалізація проекту розрахована на 1 рік і передбачає ремонт покрівлі, комплексну термосанацію, заміну вікон і дверей на енергозберігаючі.

Загальна вартість проекту 4922,285 тис. грн., з яких  4430,057 тис.грн. планується профінансувати за кошти ДФРР,  492,228 тис.грн.  за кошти місцевого бюджету.

Проведення капітального ремонту дозволить не тільки зменшити енергоресурси і зекономити фінансові витрати , але й забезпечить комфортні умови для на навчання дітей, сприятиме росту довіри до місцевих органів влади, підвищить їх рівень і статус.

Фотозвіт про виконання проекту
15.09.2016
16.07.2016