Берездівський навчально-виховний комплекс "ДНЗ-школа І-ІІІ ступенів" на вул.Суворова,3, с.Берездів, Славутського району - капітальний ремонт будівлі (утеплення зовнішніх стін, заміна даху, вікон і дверей)

Анотація проекту

  Капітальний ремонт будівлі(корпус НВК-школа 1-3 ступенів) Берездівського НВК "дошкільний навчальний заклад-школа 1-3 ступенів" Берездівської сільської ради Хмельницької області по вул.Суворова,3 в с.Берездів.  Для реалізації проекту необхідно кошти в сумі 3029,500 тис. грн., а саме: кошти фонду регіонального розвитку – 2716,940 тис. грн., кошти місцевого бюджету – 312,560 тис. грн.

  Будівля корпусу НВК потребує капітального ремонту та утеплення приміщення.Будівля НВК розрахована на 450 учнів, на даний час навчається 260 учнів, у зв'язку з оптимізацією малокомплектних шкіл які знаходяться на території громади Берездівський НВК може бути як опорна школа в яку будуть довозитись учні з інших населених пунктів.Утеплення Берездівського НВК надасть зменшення використання теплової енергії та економії бюджетних коштів.

  Капітальний ремонт будівлі Берездівського НВК надасть привабливість для учнів з інших населених пунктів так-як будуть навчатися у теплих просторих класних кімнатах та внутрішньому спортзалі.

  

Фотозвіт про виконання проекту
25.01.2017