Реконструкція даху Чуквівської СЗШ І-ІІІ ст. в с.Чуква Самбірського району Львівської області

Анотація проекту

Село Чуква - це центр Чукв’янської територіальної громади Самбірського району, яка створена у 2015 році, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». До громади увійшли 7 населених пунктів, загальна кількість жителів складає 3600 осіб. У новоутвореній сільські раді розгалужена мережа закладів соціально-культурної сфери. На території громади  функціонує 5 Народних домів,  1 дошкільний навчальний заклад, 2 школи І ступеня, 1 школа ІІ ступеня та 2 школи І-ІІІ ступенів.

Враховуючи особливості становлення та  розвитку об’єднаної громади СЗШ І-ІІІ ст. у с.Чуква повинна стати опорною школою та забезпечити належні умови перебування та навчально-виховного процесу учням новоствореної територіальної громади.

Пріоритетною проблемою на даний час, яку необхідно вирішити в  СЗШ І-ІІІ ст. у с.Чуква,  є заміна  даху будівлі школи, яка за довгі роки експлуатації повністю вичерпала свій ресурс. Покриття у багатьох місцях потріскало від часу та перепадів температур. Порушення теплового режиму в школі є головним чинником збільшення захворюваності школярів та педагогів в осінньо–зимовий період та погіршення їх стану здоров’я, адже через  горище приміщення втрачає значну кількість тепла.

Тому,  метою цього проекту є  проведення реконструкція даху, що забезпечить збереження приміщення, покращить якість умов навчально-виховного процесу, безпеку життєдіяльності, санітарно-гігієнічні норми для перебування учнів та персоналу СЗШ І-ІІІ у с.Чуква.

На виконання вказаної мети передбачається реалізація наступних завдань:

  • Організаційне забезпечення реалізації проекту (виконання необхідного комплексу заходів, які забезпечать успішну реалізацію проекту)
  • Підготовчі заходи для реалізації проекту
  • Виконання  ремонтно-будівельних робіт
  •  Соціалізацію результатів проекту (проведення інформаційної кампанії  в  ході реалізації проекту та проведення заключного заходу щодо підбиття підсумків проекту).

Результатами проекту будуть залучені додаткові джерел фінансування проекту розвитку інфраструктури села в сумі 1345,448 гривень, покращення рівня теплового комфорту в приміщеннях навчального закладу, буде забезпечено дотримання санітарних норм перебування в будівлі, покращення технічного стану будівлі; популяризація енергозберігаючих технологій серед учнів та працівників школи, мешканців села; оптимізація та економія використання коштів місцевого бюджету.

Цільовими групами проекту є учні СЗШ –192 осіб, педагогічний колектив та технічні працівники школи 87 осіб, батьки учнів 364.

Бюджет проекту складає 1345,448  гривень. Очікується фінансування від Конкурсу ДФРР у розмірі 1197,449 грн., співфінансування з місцевого бюджету –147,999 гривень.

Проект реалізовуватиметься робочою групою у складі представників Чукв’янської сільської ради, Чуквівської  СЗШ І-ІІІ ст., Самбірської районної ради, підрядної організації.