Реконструкція (впровадження енергозберігаючих заходів) Дублянського ДНЗ «Ранок» на вул. Молодіжна,7 в смт Дубляни Самбірського Району Львівської області

Анотація проекту

Назва проекту: Реконструкція (впровадження енергозберігаючих заходів) Дублянського ДНЗ «Ранок» на вул. Молодіжна ,7 в смт. Дубляни Самбірського району Львівської області.

Основна проблема проекту: Актуальність проекту полягає у завершенні реконструкції даху та стін дитячого садка.Руйнація даху над основною частиною  корпусу призвела до того, що дах протікає, через це мокріють стіни, кути поступово покриваються грибком. Батьки побоюються не лише за здоров’я, а вже й за життя своїх малюків. Адже від вологи може і проводка замкнути, і стеля шматками обвалюватися. Непокоїть “мокрота” у садках і лікарів. Адже від вологи може розвитися грибок і пліснява. А це викликатиме серйозні порушення здоров’я.  Якщо від зайвої вологи “зацвітуть” стіни і стелі, це може викликати у дітей серйозні захворювання: і гіперактивність бронхів, і бронхоспазм, і порушення функції дихання, може навіть початись астма. На сирість і “цвітіння” діти також можуть реагувати шкірними висипами. Це вседля здоров’я дуже небезпечно.

Педагогічний колектив будує свою роботу на принципах демократизації, гуманізації, індивідуального підходу до навчання дітей, прагне забезпечити дошкільнятам достатню і необхідну життєву компетентність.        

З метою фізичного розвитку та зміцнення здоров’я плануються  та проводяться оздоровчі заходи та роботу, спрямовану на фізичну досконалість дітей. Важливого значення набувають території для поглиблення пізнання при безпосередньому спілкуванні дитини з природним середовищем, зміцнення здоров`я та інтелектуального розвитку. Цемає стати основною метою приорганізації благоустрою територійдитячихдошкільнихзакладів.

Перелік заходів проекту:

- проведення тендерних процедур, вибір підрядної організації;

- перекриття даху,

- утеплення фасаду,

- ремонт сходів,

- благоустрій території.

Очікувані результати проекту:

- покращено умови перебування у дитячому дошкільному закладі 84 дітей;

- покращено умови праці 27 працівників

Цільові групи проекту:

- діти, які виховуються в дошкільному закладі (84 особи)

- працівники ДНЗ ( 27 осіб)

населення смт. Дубляни та села об’єднаної громади.

Обсяг коштів:

Загальна кошторисна вартість проекту 2895,420 тис. грн., в тому числі:

- державний фонд регіонального розвитку - 2605,878 тис. грн.;

- кошти інших учасників проекту – 289,542 тис. грн.

Учасники реалізації проекту:

- Дублянська селищна рада (об’єднана територіальна громада)

- Дублянський дошкільний навчальний заклад «Ранок»