Реконструкція Корналовицької СЗШ І-ІІІ ст. з метою влаштування Корналовицького НВК “СЗШ І-ІІ ст.- ДНЗ” в с. Корналовичі Самбірського р-ну, Львівської обл.

Анотація проекту

Назва проекту: Реконструкція Корналовицької СЗШ І-ІІІ ст. з метою влаштування Корналовицького НВК “СЗШ І-ІІ ст.-ДНЗ” в с. Корналовичі Самбірського р-ну, Львівської обл.

Актуальність проекту. Даний проект є актуальним для соціально-економічного розвитку територіальної громади села Корналовичі Новокалинівської об’єднаної територіальної громади, який дасть можливість охопити дітей вихованням та навчанням в дитячому дошкільному закладі. Навчальний заклад потребує негайної реконструкції даху приміщення для збереження самої будівлі від подальшої руйнації та функціонування школи І-ІІ ступенів та ДНЗ.

            Приміщення школи здано в експлуатацію у 1971 році. У 2013 - 2015 роках виконано:

- часткову заміну вікон;

- частковий ремонт системи опалення в приміщенні закладу;

- заміну труб водопостачання;

- облаштування внутрішніх вбиралень.

      Однак, залишається актуальною проблема реконструкції школи та створення ДНЗ.

       Від опадів, дощів та снігу, відбувається протікання панельної  покрівлі, що тягне за собою руйнування самої стелі та стін другого поверху приміщення школи. Внаслідок надмірної вологості навчальних приміщень  стеля і стіни вкриті цвіллю гриба, в повітрі поширений неприємний запах, який викликає в учасників навчально-виховного процесу алергію та кашель. Навчання в таких умовах не є безпечним для здоров'я.

        Вологість у приміщенні  викликає дискомфорт самого перебування в школі, класи, коридори  потребують ремонту, пліснявіють і руйнуються стенди, наочні посібники, навчальна література і оформлення школи у цілому. У восьми класних приміщеннях другого поверху неможливо проводити уроки. Постійні скарги батьків на здоров'я своїх дітей, кашель, респіраторні захворювання і послаблення імунітету також викликають тривогу.

      Відсутність встановлення шатрового перекриття приміщення школи може призвести до наслідків, коли функціювання школи стане неможливим.

 За період 2009-2015 рр. поточний ремонт панельного перекриття школи здійснювався тричі власними силами за рахунок незначних спонсорських коштів. Проте ефекту довготривалого це не давало, оскільки був необхідний капітальний ремонт перекриття.

    Село Корналовичі нараховує 850 жителів, з них 73 дітей дошкільного віку та 106 школярів. В школі також навчаються 31 дитина районного дитячого будинку «Рідний дім».

    В селі багато молоді та молодих сімей у яких є діти дошкільного віку, а тому створення ДНЗ є актуальною потребою.  Вісім дітей учасників АТО навчаються в даній школі.

Короткий опис заходів проекту:

Влаштування основи під ДК. Розбирання покрівлі та даху. Влаштування даху та покрівлі. Утеплення даху. Водовідведення. Вентиляція. Ремонт підлоги. Ремонт стін. Демонтаж та монтаж вікон та дверей. Електроосвітлення. Водопровід та каналізація. Інші роботи.

 Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту:

Кількісні показники

  • охоплено дошкільним вихованням 20 дітей шляхом забезпечення функціонування 1 групи,
  • створено нових робочих місць – 3;
  • збільшено кількість працюючого населення – 3;
  • збільшення надходжень до міського бюджету – на 2 тис.грн.

Якісні показники

  • покращено інфраструктуру села;
  • формування самодостатньої об’єднаної територіальної громади.   

Цільові групи:  850 жителів села Корналовичі: 73 дітей віком від 0 до 6 років, 22 військовослужбовці-учасники АТО, 30 педагогічних працівників, 15 технічних  працівників, які  будуть утримувачами вигод від реалізації даного проекту.

Обсяг коштів необхідний для реалізації проекту та джерела його фінансування:

Загальна кошторисна вартість проекту в цінах 2016 року становить 1441,716 тис.грн. Необхідно кошти на 2016 рік в сумі 1441,716 тис.грн., в т.ч. 1297,544 тис.грн. (ДФРР), 144,172 тис.грн. (міський бюджет).

Організації-партнери, співвиконавці проекту: Новокалинівська міська рада (координація реалізації проекту, надання фінансового ресурсу з міського бюджету).

Фотозвіт про виконання проекту
24.10.2016 У селі Корналовичі за кошти ДФРР облаштували навчально-виховний комплекс

У Самбірському районі завершили реалізацію вже другого проекту, що фінансується з державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) – в с. Корналовичі Новокалинівської об’єднаної територіальної громади облаштували навчально-виховний комплекс.

Про це повідомили в департаменті економічної політики Львівської облдержадміністрації. 

За словами директора департаменту Романа Филипіва, у рамках реалізації проекту здійснили реконструкцію будівлі, замінили вікна і двері, утеплили і замінили дах, закупили обладнання.

Загальна вартість проекту – 1 млн 441,7 тис грн, у тому числі за рахунок коштів ДФРР було профінансовано 1 млн 297,5 тис грн, з місцевих бюджетів – 144,172 тис грн.

Слід зазначити, що в с. Корналовичі проживає багато молоді та сімей із малечою дошкільного віку, а також 22 учасника АТО, які мають дітей-дошкільнят.

На даний час у Корналовицькому навчально-виховному комплексі функціонує одна дошкільна група на двадцять дітей.

 

Найменування заходу Строк виконання   Джерела фінансування у звітному періоді Сума касових видатків   Показники результативності виконання заходу     Стан виконання заходу з порівняльною оцінкою фактично виконаного і планованого обсягу Проблемні питання та стан їх вирішення з поясненням причини виникнення та зазначенням механізму вирішення
  плановий фактичний   планова фактична планові фактичні відхилення, +/-    
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Реконструкція Корналовицької СЗШ І-ІІІ ст. з метою влаштування Корналовицького НВК "СЗШ І-ІІ ст. ДНЗ" в с. Корналовичі Самбірського району Львівської області 2016 2016 ДФРР, місцеві бюджети 1441,716 1441,716 20 місць 20 місць   РОБОТИ ЗАВЕРШЕНО в повному обсязі  
27.09.2016
26.09.2016

Відкриття обєкту заплановано на 01.10.2016.

Станом на 26.09.2016 завезено меблі, встановлено сантехніку.

07.09.2016
01.09.2016
19.08.2016
ДодаткиФотографія школи
Фотографія школи
Рішення про співфінансування
Рішення сесії про затвердження зведеного кошторису
Зведений кошторисний розрахунок будівництва
Зведений кошторисний розрахунок будівництва
Експертний звіт
Експертний звіт
Рішення сесії №430 від 11.08.2015 року "Про добровільне об'єднання громад"
Довідка
Додаток 1 до експертного звіту
Додаток 2 до експертного звіту
Категорія складності 1
Категорія складності 2
Зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва