Будівництво дитячого дошкільного закладу на пл. Авіації,19а в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області (завершення будівництва)" Коригування

Анотація проекту

Назва проекту: Будівництво дитячого дошкільного закладу на пл.  Авіації, 19а в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області (завершення будівництва). Коригування.

Актуальність проекту. Даний проект є актуальним для соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади Новокалинівської міської ради, який дасть можливість охопити дітей вихованням та навчанням в дитячому дошкільному закладі. На даний час йде процес стратегічного планування розвитку об’єднаної громади до 2020 року, який засвідчив, що найбільш гострою проблемою громади є недостатність дошкільних навчальних закладів (ДНЗ). Окрім того, на території міста знаходиться вертолітна частина в якій служать сім’ями переважна більшість населення міста. А їхнім дітям необхідний дитячий дошкільний заклад, оскільки батьки часто знаходяться у відрядженнях в зоні АТО, також протягом поточного року в місто прибуває багато молодих сімей військовослужбовців-учасників АТО з дітьми дошкільного віку.

Новокалинівська міська рада майже самотужки вирішує дану проблему. В 2008 році провела реконструкцію частини приміщення школи під розміщення двох дошкільних груп, де на даний час 50 дітей охоплено дошкільною освітою. Новокалинівська міська рада після об’єднання територіальної громади приміщення Калинівської сільської ради реконструювала під розміщення однієї дошкільної групи (25 дітей). За ініціативою громади в 2007 році виділено земельну ділянку та виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво дитячого дошкільного закладу. В 2010 році розпочато будівництво дитячого дошкільного закладу на 115 дітей.  Проблема дошкілля є найбільш актуальна для громади і впродовж 6 років місцева влада і мешканці цілеспрямовано її вирішують в інтересах міської, а сьогодні – вже об’єднаної громади.

Короткий опис заходів проекту: загально-будівельні роботи; каналізацію; господарсько-питний водопровід; гаряче водопостачання; опалення; теплопостачання  установок; водопровід гарячої води; електропостачання; зовнішні мережі теплопостачання; обладнання; благоустрій та озеленення;

Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту:

Кількісні показники

  • охоплено дошкільним вихованням 115 дітей шляхом забезпечення функціонування 5 дитячих груп,
  • створено нових робочих місць – 47;
  • збільшено кількість працюючого населення – 97;
  • збільшення надходжень до міського бюджету – на 100 тис.грн.

Якісні показники

  • покращено інфраструктуру міста;
  • формування самодостатньої об’єднаної територіальної громади.

Цільові групи:1195 жителі об’єднаної територіальної громади: 317 дітей віком від 0 до 6 років, 578 військовослужбовців-учасників АТО, 17 педагогічних працівників, 19 медичних працівників, 25 державних службовців, 15 приватних підприємців та 224 інших груп будуть утримувачами вигод від реалізації даного проекту.

Обсяг коштів необхідний для реалізації проекту та джерела його фінансування:

Загальна кошторисна вартість проекту в цінах 2014 року становить 18168,445 тис.грн.

З початку будівництва виконано робіт на суму 7615,244 тис.грн.

Необхідно кошти на 2016 рік в сумі 10553,201 тис.грн., в т.ч. 9497,000 тис.грн. (ДФРР), 1056,201 тис.грн. (міський бюджет).

Організації-партнери, співвиконавці проекту: Новокалинівська міська рада (координація реалізації проекту, надання фінансового ресурсу з міського бюджету).