Облаштування дитячо-юнацького культурного, спортивно-тренажерного комплексу при народному домі с.Руда Гніздичівської селищної ради об’єднаної територіальної громади

Анотація проекту

   Проект «Облаштування дитячо-юнацького культурного, спортивно-тренажерного комплексу при народному домі с.Руда Гніздичівської селищної ради об’єднаної територіальної громади»  відповідає пріоритетному напрямку Державної стратегії регіонального розвитку-2020  щодо соціально-економічної інтеграції і просторового розвитку в частині створення спортивної інфраструктури для занять фізичною культурою і спортом та проведення просвітницької роботи з пропагування здорового способу життя та фізичної культури і спорту. Та завданню, визначеному у Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року, 4. Розвинуте село (сила громади), 4.2. Соціальні стандарти, 4.2.2. Оптимізація та розвиток соціальної  інфраструктури у сільській місцевості.

     Гніздичівська об’єднана територіальна громада, одна із 159-ти громад, що пройшли процес децентралізації. Зараз у її складі - 6  населених пунктів: селище Гніздичів, села: Лівчиці, Руда, Ганнівці, Покрівці, Королівка. Територія громади - 57,6 км2. Кількість населення – 6862 жителів. З них дітей дошкільного віку – 537 осіб, а шкільного – 908 осіб. Ці діти, які подекуди вже зараз є залежним від телеекранів і комп’ютерів, невдовзі можуть стати й потенційними жертвами «вулиці», та шкідливих звичок. Тому, поки ще вони не є  «втраченими» для суспільства, діти вже зараз повинні жити і виховуватися в умовах здорової громади.

    Даним проектом передбачається придбання матеріалів для облаштування спортивно-тренажерної зали із застосуванням енергозберігаючих технологій в приміщенні площею 63,25 м.кв., яке знаходиться в комунальній власності об’єднаної громади та перебуває на балансі народного дому с.Руда; придбання спортивного інвентарю для спортивної зали; придбання комплекту техніки для проведення  просвітницької роботи з пропагування здорового способу життя.

     Реалізація проекту дасть можливість створити осередок не лише для оздоровлення населення через спорт і активний відпочинок, а, що найважливіше, допоможе зайняти пасивне дозвілля підростаючого покоління, забере дітей з вулиці, юнаків із забігайлівок, відірве молодих людей від телеекранів і комп’ютерів, а відтак створить підґрунтя для виховання здорової сім’ї – здорової нації.

Кількісні результати реалізації  проекту:

  • облаштовано сучасний дитячо-юнацький культурний, спортивно-тренажерний комплекс при народному домі с.Руда Гніздичівської селищної ради об’єднаної територіальної громади;
  • залучено щорічно більше 500 дітей і молоді  до участі в просвітницьких заходах та до занять в спортивно-тренажерному комплексі, зокрема: близько 100 дітей - у спортивних секціях, 150 дітей та молоді - у спортивних змаганнях,  53 учасники АТО і  180 молодих людей займаються в спортивно-тренажерній залі.

Якісні результати від реалізації проекту:

  •  набуто навики жителів громади у веденні здорового способу життя;
  • знижено рівень захворюваностей серед молодого покоління пов’язаних зі шкідливими звичками;
  • покращено фізичну форму юнаків призовного віку;
  • згуртовано молоде покоління нашої громади та сусідніх громад через заняття спортом.
  ДодаткиКомерційна пропозиція (вікна, двері)
Локальний кошторис на придбання
Комерційна пропозиція (підвіконники)
Комерційна пропозиція (спортивний інвентар)
Комерційна пропозиція (гумове покриття)
Рахунок-Фактура (матеріали)-1
Рахунок-Фактура (матеріали)-2
Рахунок-Фактура (вікна, двері)
Рахунок-Фактура (підвіконники)
Рахунок-Фактура (гумове покриття)
Рахунок-Фактура (спортивний інвентар)
Фото приміщення під спортивно-тренажерний зал -1
Фото приміщення під спортивно-тренажерний зал-2
Фото приміщення під спортивно-тренажерний зал-3
Фото приміщення під спортивно-тренажерний зал-4
Фото приміщення під спортивно-тренажерний зал-5
Фото приміщення під спортивно-тренажерний зал-6
Фото приміщення під спортивно-тренажерний зал-7
Фото "Запрошуємо до співпраці"
Рахунок-Фактура (комплект техніки)
Комерційна пропозиція (комплект техніки)