Облаштування дитячо-юнацького культурного, спортивно-тренажерного комплексу при народному домі с.Руда Гніздичівської селищної ради об’єднаної територіальної громади

Анотація проекту

   Проект «Облаштування дитячо-юнацького культурного, спортивно-тренажерного комплексу при народному домі с.Руда Гніздичівської селищної ради об’єднаної територіальної громади»  відповідає пріоритетному напрямку Державної стратегії регіонального розвитку-2020  щодо соціально-економічної інтеграції і просторового розвитку в частині створення спортивної інфраструктури для занять фізичною культурою і спортом та проведення просвітницької роботи з пропагування здорового способу життя та фізичної культури і спорту. Та завданню, визначеному у Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року, 4. Розвинуте село (сила громади), 4.2. Соціальні стандарти, 4.2.2. Оптимізація та розвиток соціальної  інфраструктури у сільській місцевості.

     Гніздичівська об’єднана територіальна громада, одна із 159-ти громад, що пройшли процес децентралізації. Зараз у її складі - 6  населених пунктів: селище Гніздичів, села: Лівчиці, Руда, Ганнівці, Покрівці, Королівка. Територія громади - 57,6 км2. Кількість населення – 6862 жителів. З них дітей дошкільного віку – 537 осіб, а шкільного – 908 осіб. Ці діти, які подекуди вже зараз є залежним від телеекранів і комп’ютерів, невдовзі можуть стати й потенційними жертвами «вулиці», та шкідливих звичок. Тому, поки ще вони не є  «втраченими» для суспільства, діти вже зараз повинні жити і виховуватися в умовах здорової громади.

    Даним проектом передбачається придбання матеріалів для облаштування спортивно-тренажерної зали із застосуванням енергозберігаючих технологій в приміщенні площею 63,25 м.кв., яке знаходиться в комунальній власності об’єднаної громади та перебуває на балансі народного дому с.Руда; придбання спортивного інвентарю для спортивної зали; придбання комплекту техніки для проведення  просвітницької роботи з пропагування здорового способу життя.

     Реалізація проекту дасть можливість створити осередок не лише для оздоровлення населення через спорт і активний відпочинок, а, що найважливіше, допоможе зайняти пасивне дозвілля підростаючого покоління, забере дітей з вулиці, юнаків із забігайлівок, відірве молодих людей від телеекранів і комп’ютерів, а відтак створить підґрунтя для виховання здорової сім’ї – здорової нації.

Кількісні результати реалізації  проекту:

  • облаштовано сучасний дитячо-юнацький культурний, спортивно-тренажерний комплекс при народному домі с.Руда Гніздичівської селищної ради об’єднаної територіальної громади;
  • залучено щорічно більше 500 дітей і молоді  до участі в просвітницьких заходах та до занять в спортивно-тренажерному комплексі, зокрема: близько 100 дітей - у спортивних секціях, 150 дітей та молоді - у спортивних змаганнях,  53 учасники АТО і  180 молодих людей займаються в спортивно-тренажерній залі.

Якісні результати від реалізації проекту:

  •  набуто навики жителів громади у веденні здорового способу життя;
  • знижено рівень захворюваностей серед молодого покоління пов’язаних зі шкідливими звичками;
  • покращено фізичну форму юнаків призовного віку;
  • згуртовано молоде покоління нашої громади та сусідніх громад через заняття спортом.