Створення підрозділу місцевої пожежної охорони для забезпечення доступності послуг у сфері надання пожежної допомоги на території сільських населених пунктів новоствореної Колибаївської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

Анотація проекту

Забезпечення громадської безпеки, як стану захищеності інтересів людини, суспільства й держави від негативного впливу надзвичайних обставин, зокрема пожеж є одним із завдань органів місцевого самоврядування що випливають із аспектів децентралізації влади. Зазначені функції фактично переходять від держави.

Забезпечення доступності послуг у сфері надання пожежної допомоги (організація якісної та своєчасної допомоги населенню громад у разі виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, зменшення ймовірних матеріальних збитків та втрат, недопущення людських жертв) в сільських населених пунктах новоствореної об'єднаної територіальної громади є одним із основних завдань громади.

Разом з тим, виконання зазначених заходів на етапі формування (створення) об’єднаних територіальних громад потребує державної підтримки. 

Фотозвіт про виконання проекту
22.05.2017

У с. Ходорівці відбулась урочиста церемонія з нагоди відкриття після капітального ремонту приміщення пожежного депо.

В комунальному підприємстві «МПО Ходорівці» працюватиме 7 рятувальників. За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (532 тис. грн.) після проведених тендерних процедур для них придбано пожежний автомобіль ЗІЛ 131. Частина коштів ДФРР спрямували на придбання всього необхідного обладнання для забезпечення належного функціонування місцевої пожежної охорони. Також від високопосадовців, зокрема Едуарда Братка, працівники депо отримали у подарунок пожежні рукави для автомобіля, а від народного депутата Володимира Мельниченка – комплект техніки (мікрохвильова та електрична печі, електрочайник).