Придбання лікувально-діагностичного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини Гніздичівської об’єднаної територіальної громади.

Анотація проекту

В умовах реформування медичної галузі,  медицина на селі має свої завдання і потреби. Вирішення  задачі наближення якісної медичної допомоги жителям громади є вкрай актуальною.  Одним з головних завдань є  створення належних  умов  для роботи медичного персоналу  амбулаторії загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ), профілактики та лікування жителів громади.    Незалежно від того медична установа діє  в обласному, районному центрі, чи в селі, лікарські послуги мають бути однаково якісними та надаватись в належних умовах.

 Сьогодні найкращий час для об’єднання зусиль влади та  мешканців села  для вирішення питання.

Актуальність проекту полягає у впровадженні сучасних методів  у процесі профілактики і лікування захворювань та надання невідкладної медичної допомоги. Залучення органів місцевого самоврядування та широких кіл громадськості до створення власної інфраструктури.

Завдяки реалізації даного проекту, у сучасній, стильній будівлі Гніздичівської амбулаторії буде надаватись якісна медична допомога. Це також являється передумовою розвитку туристичної галузі, яка включена  в стратегічний план розвитку громади.

У зв’язку з недофінансуванням галузі,  придбання такого устаткування  в  попередні роки було неможливим, а потреба у його використанні постійно зростає.