Модернізація технічного і матеріального забезпечення Гніздичівської об’єднаної територіальної громади

Анотація проекту

Проект “Модернізація технічного і матеріального забезпечення Гніздичівської об’єднаної територіальної громади” відповідає пріоритетному напрямку державної стратегії  щодо ефективного державного управління у сфері регіонального розвитку та завданню, визначеному у Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року  2.5.Децентралізація і місцеве самоврядування. 2.5.1. Формування та реалізація нової моделі організації територіальних громад.

Гніздичівська об’єднана територіальна громада, одна із 159-ти громад, що пройшли процес децентралізації, та на сьогодні до її складу входять 6  населених пунктів: селище Гніздичів, села: Лівчиці, Руда, Ганнівці, Покрівці, Королівка. Громада займає територію - 57,6 км2. Кількість населення – 6862 жителів.

Метою проведення даної реформи була – децентралізація повноважень.

Для здійснення усіх повноважень - надання  якісних та оперативних адміністративних послуг населенню важливим є створення належних умов праці. Першочерговим завданням є переоснащення матеріальної та технічної  бази з використанням сучасних комп’ютерних технологій.

Проект  передбачає придбання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, мережевого обладнання та інших засобів  організації  роботи  сучасного офісу, монтаж та облаштування робочих місць. 

Реалізація проекту створить умови для ефективного подальшого функціонування селищної ради, що передбачає подальший розвиток  територіальної громади та забезпечення громадян якісними  адміністративними послугами.

Результат:

  • 6862  жителів громади у 6 населених пунктах будуть забезпечені усіма видами адміністративних послуг;

o       модернізація 16 робочих місць для працівників селищної ради.

o     вчасно і в повному об’єму надані послуги сприятимуть підвищенню рівня довіри і співпраці «влада - населення».