Створення підрозділу місцевої пожежної охорони для забезпечення доступності послуг у сфері надання пожежної допомоги на території сільських населених пунктів новоствореної Лісовогринівецької сільської об'єднаної територіальної громади.

Анотація проекту
Фотозвіт про виконання проекту
24.07.2017
В рамках реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади відбувається процес реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Один із етапів реформи полягає у децентралізації системи і створення комплексних пожежних команд у об’єднаних територіальних громадах.
Рішенням сьомої сесії Лісовогринівецької сільської ради І скликання № 10 від 8 квітня 2016 року при Лісовогринівецькій сільській раді на території с.Аркадіївці створена місцева пожежна команда - дев’ять нових робочих місць.
в грудні 2016 року розпочала роботу Лісовогринівецька місцева пожежна команда. Було придбано пожено-аварійне обладнання та відвал на пожений автомобіль підвищеної прохідності   для розгортання снігу, з метою  виконання завдань із гасіння пожеж та рятування людей.
30.12.2016
Додаткирішення про створення Лісовогринівецької сільської об"єднаної територіальної громади
рішення про створення Лісоворгинівецької сільської об"єднаної територіальної громади