Створення підрозділу місцевої пожежної охорони для забезпечення доступності послуг у сфері надання пожежної допомоги на території сільських населених пунктів новоствореної Лісовогринівецької сільської об'єднаної територіальної громади.

Анотація проекту

   На території громади розташовані: 8 загальноосвітніх навчальних заклади, 8 дошкільних навчальних заклади, 13 закладів культури та 14 фельдшерсько-акушерських пункти. Небезпеку на території громади несуть 3 потенційно небезпечні об’єкти.   

   На території новоствореної об’єднаної територіальної громади немає пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС, підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони.

    Тому є необідним створення  2 пожежно-рятувального підрозділи для забезпечення громадської безпеки, як стану захищеності інтересів людини, суспільства й держави від негативного впливу надзвичайних обставин, зокрема пожеж, зменшення ймовірних матеріальних збитків та втрат, недопущення людських жертв.

   Метою та завданням пректу є реалізація повноважень органів місцевого самоврядування базового рівня щодо забезпечення доступності послуг у відповідних сферах, зокрема часу прибуття для надання пожежної допомоги (не має перевищувати 30 хвилин).

Фотозвіт про виконання проекту
24.07.2017
В рамках реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади відбувається процес реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Один із етапів реформи полягає у децентралізації системи і створення комплексних пожежних команд у об’єднаних територіальних громадах.
Рішенням сьомої сесії Лісовогринівецької сільської ради І скликання № 10 від 8 квітня 2016 року при Лісовогринівецькій сільській раді на території с.Аркадіївці створена місцева пожежна команда - дев’ять нових робочих місць.
в грудні 2016 року розпочала роботу Лісовогринівецька місцева пожежна команда. Було придбано пожено-аварійне обладнання та відвал на пожений автомобіль підвищеної прохідності   для розгортання снігу, з метою  виконання завдань із гасіння пожеж та рятування людей.
30.12.2016