Реконструкція будівлі Баранівецького НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Самбірського району Львівської області

Анотація проекту

Актуальність проекту: Навчальний заклад збудований у 1988 році. На протязі всього часу експлуатації будівлі навчального закладу основним недоліком була і залишається проблема дотримання теплового режиму у школі, оскільки газова котельня була збудована на відстані більше 100 метрів від школи, а наявні вікна та двері не сприяли утриманню тепла. У 2008 році було проведено реконструкцію котельні навчального закладу та зроблено заміну старих котлів на більш сучасні, проте зношеність теплотраси і віддаленість від основного приміщення школи не дозволили лише несуттєво зменшити енерговитрати на опалення школи. У кінці 2015 року в ході реалізації мікропроекту по впровадженню енергозберігаючих технологій введено в дію котельню на твердому паливі, яка розташована поблизу навчального закладу. Перехід на тверде паливо дозволив зробити ще один крок до якісного енергозбереження. Поряд з цим залишаються проблеми у зношеності труб системи опалення, невідповідності потужності радіаторів опалення до площі приміщень, а також аварійний стан вікон та зовнішніх дверей. Всі ці проблеми можуть бути усуненні у разі реалізації даного проекту.

Перелік заходів проекту Для реалізації проекту необхідно встановити металопластикові вікна, провести заміну зовнішніх дверей, замінити зношені труби системи опалення на пластикові, а наявні радіатори опалення на більш сучасні. Закупку комп’ютерного обладнання передбачається здійснити через фірму, яка вже надавала подібні послуги навчальному закладу при створенні освітнього округу.

У разі успішного втілення проекту у Баранівецькому НВК будуть створені оптимальні умови для роботи педагогів та технічного персоналу, навчання учнів та виховання дошкільнят. Волебаранецька територіальна громада може суттєво зекономити кошти на опалення навчального закладу та направити їх на створення якісного освітнього середовища. Інші навчальні заклади можуть також отримати доступ до сучасного комп’ютерного обладнання.

Цільові групи проекту

- діти дошкільного та шкільного віку – 220 осіб;

- батьки дітей;

- працівники навчально-виховного комплексу  – 50 осіб.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування:

Для завершення реалізації проекту необхідні кошти в сумі 2041,1 тис. грн.:

- державний бюджет 1831,1

- місцевий бюджет  205,0

- громадська організація 5,0

Організації-партнери, співвиконавці проекту:

- Воле-Баранецька сільська рада;

- ГО «Агентство регіонального розвитку сіл Воле-Баранецької сільської ради»