Покращення надання соціально-культурних послуг жителям Іванівської територіальної об’єднаної громади

Анотація проекту

Назва проекту: Покращення надання соціально-культурних послуг жителям Іванівської територіальної об’єднаної громади

Основна проблема проекту:Внаслідок проведення реформи децентралізації на території сіл Іванівка, Лозівка, Ілавче, Сороцьке, Глещава утворено Іванівську об’єднану територіальну громаду.Загальна кількість населення даної громади становить 4500 осіб та площею – 9980 га. До сфер повноважень такої громади належить організація надання якісних освітніх, культурних, комунальних послуг, враховуючи відсутність транспортного сполучення між населеними пунктами громади, виникла необхідність в організації проекту «Покращення надання соціально-культурних послуг Іванівської територіальної об’єднаної громади».

Перелік заходів проекту:

проведення загальних зборів громади;

• оголошення тендерної процедури;

• проведення тендеру та визначення переможця;

• придбання автобуса;

• здійснення громадського контролю;

• проведення анкетування та визначення суспільної думки.

Очікувані результати проекту: На території громади проживають 355 дітей шкільного віку, 71 дитина відвідує дитячі садочки, а також працюють художні колективи (драматичний гурток – 15 осіб, хор – 35 осіб). Придбання соціального автобуса вирішить проблеми організації шкільних та дитячих екскурсій, реалізації екскурсій для жителів сіл громади до місць історичної спадщини, перевезення художніх колективів в рамках проведення концертних програм, надання послуг платного автобусного перевезення у вихідні дні з метою наповнення місцевого бюджету, при граничній відсутності дітей в навчальних закладах реалізації їх права на безоплатного перевезення до місць наступного навчання.

Зокрема, статтею 14 Закону України «Про освіту», статтею 21 Закону України «Про загальну середню освіту» та статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Державною цільовою соціальною програмою «Шкільний автобус», затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 № 31 (у редакції постанов Кабінету Міністрів України від 09.06.2011 № 614 та від 08.02.2012 року №68), передбачено регулярне і безоплатне перевезення учнів, дітей та педагогічних працівників дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості до місця навчання, роботи і додому.

На даний час, в новоствореної Іванівської об’єднаної територіальної громади відсутні технічні засоби для реалізації їх освітніх, культурних, медичних, соціальних та комунальних прав.

Цільові групи проекту: Населення Іванівської об’єднаної територіальної громади становить 4500 осіб, з них:

- діти шкільного віку – 355 осіб;

- діти, що відвідують дошкільні навчальні заклади -71 осіб;

- драматичний гурток – 15 осіб;

- хор – 35 осіб;

- багатодітні сім’ї -56 сімей;

- малозабезпечені сім’ї – 105 сімей;

- мати-героїні – 41;

- учасники війни і АТО – 75 осіб

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування:

 Загальна вартість проекту складає 1352000 грн. Для придбання соціального автобуса планується залучити 135200 грн. місцевого бюджету, 20000 грн. організації - партнера ПАП «Топільче» та 1196800 грн. з державного фонду регіонального розвитку.

Організації-партнери, співвиконавці проекту:

Іванівська об’єднана територіальна громада, ПАП «Топільче».