Водопостачання вул. Курилка та Дворського в смт. Коропець Монастирського району Тернопільської області

Анотація проекту

Проблемою, на вирішення якої спрямований проект є відсутність якісного водозабезпечення для всіх верств населення смт. Коропець Монастирського району Тернопільської області, а саме вул. Курилка та Двірського. Зниження рівня підземних вод призводить до зникнення води у колодязях, якими користуються жителі селища.

Метою та завданням проекту є надання державної підтримки для підвищення рівня облаштування сільської місцевості як сфери життя, діяльності та побуту селян, забезпечення централізованим водопостачанням  населеного пункту, підвищення рівня благоустрою та комунального обслуговування, підвищення рівня привабливості проживання в сільській місцевості,  досягнення економічного зростання населеного пункту.

До заходів проекту відносяться підготовлення території будівництва, проведення проектно-вишукувальних робіт, реконструкція водозабору, будівництво мереж водопостачання по вул. Курилка та Дворського в смт. Коропець Монастирського району Тернопільської області, що і є очікуваним результатом втілення даного проекту в життя.

Реалізація проекту дасть змогу забезпечити якісне водопостачання по вул. Курилка та Дворського в смт. Коропець Монастирського району Тернопільської області, на яких проживають близько 450 осіб, протяжністю 3,5 км. з будівництвом водопровідних колодязів (свердловин) глибиною близько 50 м., насосних станцій, водонапірної вежі тощо.

Реалізація даного проекту вимагає капіталовкладень загальним обсягом 4770,8 тис. грн. шляхом використання власного потенціалу (10% від загального обсягу, що становить 477,8 тис. грн.) та реалізації ефективної державної регіональної політики (90% від загального обсягу, що становить 4293,0 тис. грн.) і, як наслідок, підвищення рівня життя населення та привабливості проживання в сільській місцевості.

Період реалізації проекту - травень 2016 року – грудень 2016 року.