Будівництво водогону в смт Війтівці Волочиського району

Анотація проекту

Пропонується для реалізації проект "Будівництво вуличних мереж водопостачання селища Війтівці, Волочиського району".

Актуальність проекту: селище міського типу  Війтівці – населений  пункт однойменної  територіальної громади  Волочиського  району  Хмельницької  області, розташований в центральній  частині району на відстані 20 км від районного центру з населенням 936 чоловік.

     Населення  селища забезпечується водою з власних колодязів, яка не в повній мірі відповідає вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною". 936 жителів  селища  будуть  мати  можливість отримувати якісну питну воду з новозбудованих  вуличних мереж водопостачання  за економічно-обгрунтованими тарифами.

Проектом передбачено будівництво  вуличних мереж водопостачання   із поліетиленових труб, демонтаж  перевезення  та   встановлення водонапірної башні (Рожновського) на найоптимальнішій  висоті  та модернізованих водопровідної арматури і вузла обліку води.

Загальна кошторисна вартість проекту  1424,026 тис. грн.  Передбачено фінансування із державного фонду регіонального розвитку 548,920 тис. грн. та співфінансування з місцевого бюджету 800,0 тис. грн.

Освоєно за станом на 21.01.2016   75106  грн. (виготовлення проектно-кошторисної документації, її корегування та проходження експертизи).

Фінансування буде здійснюватись за рахунок наступних джерел:

- кошти державного фонду регіонального розвитку (25%);

- кошти місцевого бюджету (співфінансування - 75%).

Перлік заходів проекту:

І етап - підготовчий;

ІІ етап - будівельно-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи;

ІІІ етап - заключний.

Очікувані результати проекту:

- забезпечення 936 жителів селища Війтівці якісною питною водою за економічно-обгрунтованими тарифами;

- створення   сприятливих  умов  для  проживання   жителів  селища  та  функціонування  амбулаторії сімейної медицини, пункту ПМСД,  поштового  відділення, будинку культури, бібліотеки та ін.;

- покращення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення;

- оздоровлення соціально-екологічної ситуації;

- зняття соціальної напруги серед населення.