Придбання автомобіля швидкої допомоги для амбулаторії загальної практики медицини Єрківської селищної ради

Анотація проекту

В сучасних умовах, безумовно, одним з головних завдань українського суспільства є підвищення ефективності системи охорони здоров’я, а для селища Єрки  ця проблема стоїть особливо актуально через брак фінансування і його неоптимальне використання.

Як показує світовий досвід, сьогодні система охорони здоров’я здатна позитивно впливати на зменшення показників смертності та захворюваності лише за умов свєчасної діагностики та якісного лікування. Саме тому даний проект направлений на вдосконалення якості медичних послуг. Першим і головним кроком в системі запланованих змін має стати реформування ланки первинної медичної допомоги та допоможе регулювати попит на госпіталізацію і формувати альтернативу прийому в стаціонар.В результаті реалізації даного пректу будуть здійснені практичні заходи для реформування первинної медико-санітарної допомоги в Катеринопільському районі.

Це дозволить  створити початкові умови для перелому існуючих негативних тенденцій в розвитку медичної галузі району і закладе основу для проведення реальних змін на наступних рівнях системи охорони здоров’я.

Створені на кінець періоду реалізації проекту умови для надання якісніших послуг населенню дозволять, за даними районних та обласних фахівців, переорієнтувати на первинну ланку медико-санітарної допомоги близько 40% теперішніх звернень у заклади вторинного рівня.