Розвиток первинної медико-санітарної допомоги в Березівській об'єднаній територіальній громаді (придбання спеціалізованих санітарних автомобілів для надання первинної медичної допомоги для амбулаторій загальної практики сімейної медицини сіл Береза та Шевч

Анотація проекту

Організація надання первинної медичної допомоги населенню є складовою частиною забезпечення реалізації прав громадян України  на охорону здоров'я, що передбачено розділом ІІ «Права та обов'язки громадян у сфері охорони здоров'я» Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та наказів Міністерства охорони здоров'я України від 04.11.2011 №755 «Про затвердження Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та положень про його підрозділи», від 27.12.2013 №1150 «Про затвердження Примірного табеля матеріально-технічного оснащення Центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та його підрозділів».

Березівська сільська рада надає до розгляду проект «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги в Березівській об'єднаній територіальній громаді (придбання спеціалізованих санітарних автомобілів для надання первинної медичної допомоги для амбулаторій загальної практики медицини сіл Береза та Шевченкове на території Березівської об’єднаної територіальної громади)», основним заходом якого є придбання спеціалізованого автотранспорту для амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Реалізація даного проекту надасть можливість:

  • забезпечити належне медичне обслуговування дітей та дорослого населення, яке проживає на території Березівської об’єднаної територіальної громади;
  • надавати якісну невідкладну медичну допомогу;
  • своєчасно госпіталізувати хворих;
  • знизити рівень серцево-судинних захворювань;
  • знизити показник занедбаних випадків злоякісних новоутворень, виявляти їх на ранніх стадіях захворювання з метою ефективного лікування;
  • знизити рівень смертності серед населення громади;
  • покращити нагляд за дітьми та вагітними жінками;
  • покращити стан здоров’я та подовжити тривалість активного періоду життя людей.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту складає 1243,6 тис. грн., в тому числі 1119,0 тис. грн. - кошти Державного фонду регіонального розвитку, 124,6 тис. грн. - кошти місцевого бюджету.

 

Фотозвіт про виконання проекту
30.11.2016 Реалізовано

У рамках реалізації проекту "Розвиток первинної медико-санітарної допомоги  в Березівській  об’єднаній територіальній громаді (придбання спеціалізованих санітарних автомобілів для надання первинної медичної допомоги для амбулаторій загальної практики сімейної медицини сіл Береза та Шевченкове  на території  Березівської об’єднаної територіальної громади)" закуплено 1) автомобіль швидкої медичної допомоги ТК-V-3962 MD A1;            2) автомобілі спеціалізовані для забезпечення медичної допомоги AC-S-2123 CMD. За рахунок державного фонду регіонального розвитку освоєно 971,1 тис. гривень.

06.09.2016 Реалізується у 2016 році

Передбачається закупівля санітарних автомобілів для АЗПСМ Березівської ОТГ. На сьогодні торги визнані такими, що не вібулися (відсутні пропозиції).