Реконструкція будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Береза, Глухівського району, Сумської області

Анотація проекту

Березівська сільська рада надає до розгляду проект «Реконструкція будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Береза, Глухівського району, Сумської області» на території  Березівської об‘єднаної громади, до якої, згідно Перспективного плану затвердженого на сесій Сумської обласної ради, до якої входять с. Береза, с. Слоут, с. Шевченкове,  с. Землянка,   с. Долина, с. Гута,  с. Кушкине, с. Обложки, с. Іващенкове,  с. Кривенкове с. Шакутівщина, с. Горіле, с. Клочківка, с. Одрадне,   с. Попівщина, с. Первомайське, с. Перше Травня, с. Есмань, с. Нарбутівка,   с. Масензівка,  с. Жалківщина.

Сьогодні одне із завдань, яке ставить перед собою влада – це збільшення середньої тривалості життя населення. Серед причин смертності переважно серцево-судинні захворювання, яким можна запобігти за рахунок профілактичної роботи і здоровому способу життя. З цією метою запроваджено програму, яка дозволить шляхом відкриття амбулаторій сімейної медицини наблизити послуги лікаря до пацієнтів.

Актуальність цього проекту для об’єднаної громади полягає в тому, що на сьогодні в с. Береза  з метою наданням якісної медичної допомоги населенню громади створено  амбулаторію загальної практики – сімейної медицини  .  Її функціонування  залежить не тільки від забезпечення якісним кадровим потенціалом, а і від створення належної матеріально-технічної бази  (закупівлі обладнання, реконструкції приміщень тощо). На даний час  амбулаторія ЗПСМ с. Береза має  недостатні санітарні умови для функціонування та не має фінансових можливостей для їх поліпшення.

Для вирішення цієї проблеми розроблений проект розвитку первинної медико-санітарної допомоги, а саме реконструкція будівлі амбулаторії ЗПСМ с. Береза , яка буде надавати медичні послуги сільським мешканцям об’єднаної територіальної громади. Цей проект дозволить поліпшити умови праці медичного персоналу та поліпшити умови перебування пацієнтів в  амбулаторії, дотримуватися вимог санітарно-епідеміологічного режиму.   

Для реалізації даного проекту необхідно зробити внутрішній ремонт приміщення включно з облаштуванням санітарного вузла  та замінити вікна на металопластикові в амбулаторії ЗПСМ с.Береза.

     Від реалізації проекту очікується отримати наступні результати:

- 5621  жителів сільської місцевості в  21 населених пунктах об’єднаної громади отримуватимуть   медичні послуги в належних умовах згідно вимог санітарно-епідеміологічного режиму;

- поліпшаться умови праці медичного персоналу та умови перебування пацієнтів в лікувальному підрозділі;

- буде створено ефективну інфраструктуру надання медичної допомоги в межах громади;

- буде відпрацьована ефективна модель надання медичних послуг на селі для подальшого розповсюдження серед інших громад району;

- надання медичних послуг буде здійснюватись в законодавчо та нормативно визначеній  площині.

Фотозвіт про виконання проекту
10.01.2017 Реалізується у 2017 році

Реалізація у 2017 році за рахунок коштів місцевого бюджету, введення в експлуатацію заплановано на березень 2017 року

06.09.2016 Реалізується у 2016 році
ДодаткиЗведений кошторисний розрахунок
Експертний звіт