Реконструкція вуличного освітлення в с. Слоут Глухівського району з використанням інноваційних технологій

Анотація проекту

Глухівська  районна державна адміністрація надає до розгляду проект «Реконструкція вуличного освітлення с. Слоут, Глухівського району    з використанням інноваційних технологій». Вуличне освітлення завжди відігравало значну роль, воно виконує одночасно безліч функцій: убезпечує транспортний та пішохідний рух, робить середовище більш затишним та естетичним. Якісне вуличне освітлення підвищує продуктивність зорового апарата людини та істотно впливає на зниження числа дорожньо-транспортних пригод. Виявлено, що загальна кількість ДТП може бути зменшена на 30% завдяки вуличному освітленню, а число подій на дорогах державного значення та у зонах особливої небезпеки (наприклад, на перехрестях) - на 45%.
     Правильно сплановане, якісне вуличне освітлення також сприяє запобіганню злочинних дій. Практика показує, що злочини проти власності в основному відбуваються в темних місцях, де зловмисники почувають себе найбільше комфортно, а потенційні жертви практично безпомічні. 
Більш високий рівень горизонтальної освітленості, підкріплений також підвищенням вертикальної освітленості в зонах із присутністю пішоходів, сприяє кращому візуальному сприйняттю простору, тому підозрілі переміщення навколишніх стають помітні з далекої відстані.
     Моніторинг, проведений серед жителів, одноголосно показав, що необхідно  освітити вулиці села із застосуванням нового покоління світлотехнічного енергозберігаючі обладнання.
      Реалізація проекту сприятиме профілактиці правопорушень, в підлітковому молодіжному середовищі, безпеки життя населення, та в першу чергу дітей, так як їм доводиться ходити з школи в темний час доби по проїжджій частині  дороги.