Реконструкція покрівлі дитячого садка-ясел в смт, Новопокровка Солонянського району Дніпропетровської області

Анотація проекту

КЗО « Новопокровський ДНЗ ясла – садок «Малятко» розташований в селищі Новопокровка, що є центром Новопокровської територіальної  громади, до складу якої входять   села: Дружелюбівка, Котлярівка, Малинове, Павлівка, Пропашне, Войкове, Мопр, Суданівка, Товариський Труд, Водяне та Григорівка. Дошкільний навчальний заклад «Малятко» обслуговує дошкільнят мікрорайону колишньої Новопокровської  селищної ради, а також частину дітей села Павлівка.

 На 01.09.2015 року в мікрорайоні  колишньої Новопокровської селищної ради проживає 108 дітей від 0 до 6 років. Дошкільний навчальний заклад  збудований у 1987 році, розрахований на 110 дітей – 6 вікових груп, але в зв’язку з аварійністю покрівлі яка надзвичайно протікає  з 1998 року і по даний час в дитсадку працює лише 2 вікові групи, розраховані на 35 дітей. Утримуються на даний час 55 дітей, тобто садочок перевантажений на 20 дошкільнят.

На черзі на сьогодні зафіксовано 12 дітей.

У зв’язку зі створенням територіальної громади, у близькому майбутньому може збільшитися черга на прийом дітей в ДНЗ.

Через протікання покрівлі в групових кімнатах та підсобних приміщеннях сиро , стіни помокріли, утворився грибок, зі стелі відпала штукатурка.

На центральних сходах(якими зараз користуються) навіть після невеликого дощу стоїть вода.

Постійно, під час зимових опадів, працівники закладу скидають сніг з покрівлі, щоб під час його танення уникнути проникнення вологи в групові кімнати та вестибюлі, приміщення.

Через це приміщення ДНЗ абсолютно не відповідають вимогам санітарних правил утримання дітей. Це загрожує життю та здоров’ю дошкільнят.

Тому ремонт покрівлі КЗО «Новопокровський ДНЗ ясла – садок «Малятко» вкрай необхідна.

Фотозвіт про виконання проекту
25.04.2017

Завершено реконструкцію покрівлі дитячого садка у смт Новопокровка Солонянського району.

28.12.2016

Закінчено реконструкцію покрівлі дитячого садока у смт Новопокровка Солонянського району  ДП №143163560101

06.09.2016