Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки по вул.Князів Сангушків, м.Славута - реконструкція з добудовоюіснуючої будівлі під гуртожиток

Анотація проекту

Назва проекту «Реконструкція з добудовою існуючої будівлі під гуртожиток Славутського обласного ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки вул.Князів Сангушків,8, м. Славута, Хмельницької обл.».

Актуальність проекту полягає в необхідності реконструкції існуючої будівлі під гуртожиток Славутського обласного ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки, що створить умови для  стовідсоткового забезпечення місця проживання  учнів з Хмельницької області, що вступили до ліцею-інтернату.

Перелік заходів проекту:

  1. Проведення тендерної процедури.
  2. Укладання угоди з генеральним підрядником.
  3. Виконання робіт відповідно до проектної документації.
  4. Введення в експлуатацію завершеного будівництвом об’єкта.

Очікувані результати  проекту. В результаті реалізації проекту буде забезпечено забезпечення місця проживання  учнів з Хмельницької області, що вступили до ліцею-інтернату.

Цільові групи проекту:

  • обдарована молодь Хмельницької області;
  • територіальна громада Хмельницької області.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування:

обсяг фінансування з місцевого бюджету – 2000,0 тис.грн.

обсяг фінансування з ДФРР – 1000,0 тис. грн.

обсяг фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення - 3394,0 тис.грн.

Фотозвіт про виконання проекту
12.01.2016 Об'єкт є перехідним