Будівництво мережі вуличного освітлення в селі Нересниця: вулиць Підгора та Шевченк, від КТП -295

Анотація проекту

Актуальність проекту: Проект відповідає пріоритетному напрямку державної регіональної політики щодо зменшення втрат паливно-енергетичних ресурсів шляхом запровадження енергоефективних технологій та завданню, визначеному у Регіональній стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року, 2.3.2 Створення і впровадження регіональної системи моніторингу і управління енергоспоживанням. .

Проблема проекту: Відсутність вуличного освітлення створює небезпечні та некомфортні умови для пересування селом його мешканців та гостей у вечірній та нічний час в зв’язку з незадовільним освітленням доріг та тротуарів.З метою економії бюджетних коштів  під час подальшої експлуатації планується під час  будівництва встановити  сучасну системи контролю та управління вуличним освітленням. 

Проект має  також соціальну спрямованість, оскільки  направлений на покращення безпеки водіїв та пішоходів, створення комфортних умов проживання та пересування мешканців села.

У ході реалізації Проекту заплановано такі заходи.

  1. Проведення нової мережі вуличного освітлення, встановлення світильників, встановлення  ввідно захисного комплексу та  системи автоматизованого керування освітленням

Очікувані результати проекту: економія бюджетних коштів на оплату енергоносіїв, покращення руху транспортних засобів, створення комфортних умов проживання та пересування мешканців села

Цільові групи проекту: мешканці с.Нересниця  Тячівського району – 4976 осіб.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування: вартість  реалізації проекту становить 232,263  тис.грн, в тому числі 208,263 тис.грн за рахунок коштів ДФРР та 24,0 тис.грн за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Учасники проекту: Нересницька сільська рада.