Реконструкція мережі вуличного освітлення в селі Нересниця: вулиця І.Франка, від КТП -301

Анотація проекту

Актуальність проекту: Проект відповідає пріоритетному напрямку державної регіональної політики щодо зменшення втрат паливно-енергетичних ресурсів шляхом запровадження енергоефективних технологій та завданню, визначеному у Регіональній стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року, 2.3.2 Створення і впровадження регіональної системи моніторингу і управління енергоспоживанням. .

Проблема проекту: Відсутність вуличного освітлення на окремих ділянках дороги та застаріла система освітлення на інших ділянках дороги, що не забезпечує необхідну якість та зумовлює до значного енергоспоживання, якого можна було б уникнути за наявності сучасної системи контролю та управління вуличним освітленням.  Відсутність комфортних умов для пересування селом його мешканців та гостей у вечірній та нічний час в зв’язку з незадовільним освітленням доріг та тротуарів.

Проект має  також соціальну спрямованість, оскільки  направлений на покращення безпеки водіїв та пішоходів, створення комфортних умов проживання та пересування мешканців села.

У ході реалізації Проекту заплановано такі заходи.

  1. Проведення нової мережі вуличного освітлення, встановлення світильників, встановлення  ввідно захисного комплексу та  системи автоматизованого керування освітленням

Очікувані результати проекту: зменшення витрат бюджетних коштів на оплату енергоносіїв, покращення руху транспортних засобів, створення комфортних умов проживання та пересування мешканців села

Цільові групи проекту: мешканці с.Нересниця  Тячівського району – 4976 осіб.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування: вартість  реалізації проекту становить 159,198  тис.грн, в тому числі 143,198 тис.грн за рахунок коштів ДФРР та 16,0 тис.грн за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Учасники проекту: Нересницька сільська рада.