Капітальний ремонт Грушівського дошкільного навчального закладу, с.Грушово, Тячівського району

Анотація проекту

Актуальність проекту: Проект відповідає пріоритетному напрямку державної регіональної політики у частині модернізації системи освіти та завданню 3.5.2 «Розвиток мережі закладів загальної освіти і дошкільного виховання на сільських територіях», визначеному у Регіональній стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року

Проблема проекту  полягає у  вкрай незадовільному стані віконних та дверних конструкцій, відсутності теплоізоляції даху. Віконні рами за роки експлуатації прогнили та деформувались, як наслідок утворились щілини різного розміру, що призводить до постійних протягів, видування тепла з приміщення, що становить загрозу здоров'ю дітей, а також до значних втрат тепла.

Інноваційність проекту полягає у встановленні двокамерних енергозберігаючих склопакетів, що забезпечують максимальний рівень енергозбереження та шумоізоляції.

Соціальна спрямованість проекту полягає у поліпшенні комфорту перебування дітей та працівників у дошкільному навчальному закладі.

Економічний ефект – економія бюджетних коштів через зменшення обсягу використання енергетичних ресурсів внаслідок зменшення втрат теплової енергії

У ході реалізації Проекту заплановано такі заходи:

1.Заміна вікон та дверей

2.Утеплення даху

Очікувані результати  проекту: Зменшення втрат тепла, оптимізація використання енергоносіїв та коштів на їх оплату, створення комфортних умов перебування в ДНЗ, зменшення кількості захворювань і ріст відвідуваності.

Цільові групи проекту:

- діти дошкільного віку;

- колектив працівників дитячого садка;

- батьки, діти яких будуть навчатися та виховуватись у дошкільному

закладі.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування: вартість  реалізації проекту становить 1217,867 тис.грн, в тому числі 1095,867 тис.грн за рахунок коштів ДФРР та 122,0  тис.грн за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Організації-партнери, співвиконавці проекту: Грушівська сільська рада Тячівського району Закарпатської області