Капітальний ремонт дороги по вул.Вітерна (від км 0+600 до км 2+760) у смт. Дубове, Тячівського району

Анотація проекту

Назва проекту: Капітальний ремонт дороги по вул.Вітерна (від км 0+600 до км 2+760) у смт.Дубове  Тячівського району

Актуальність проекту: Проект відповідає пріоритетному напрямку державної регіональної політики щодо розвитку мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення, покращення транспортної доступності сільських населених пунктів та завданню, визначеному у Регіональній стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року,  2.1.1.Будівництво, реконструкція і ремонт внутрішніх доріг автомобільного сполучення і мостів .

Проблема проекту полягає у тому, що дорожнє покриття перебуває у край незадовільному стані, що погіршує безпеку під час руху транспортних засобів та сприяє створенню аварійних ситуацій.

Проект має  також соціальну спрямованість, оскільки  направлений на покращення безпеки водіїв та пішоходів, створення комфортних умов проживання та пересування мешканців села.

У ході реалізації Проекту заплановано такі заходи.

1.Ліквідація існуючих глибоких ям шляхом засипання їх щебенем  з розливом бітуму,  відновлення дорожнього одягу на окремих ділянках дороги загальною протяжністю 370 м.

2.Влаштування вирівнювального покриття із асфальтобетону на всій ділянці дороги протяжністю 2160 м.

Очікувані результатипроекту: відновлення дорожнього покриття протяжністю 2160 м, покращення руху транспортних засобів, створення комфортних умов проживання та пересування мешканців села

Цільові групи проекту: мешканці смт Дубове, с.Верхній Дубовець, с.Нижній Дубовець Тячівського району – 11 096  осіб.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування: вартість  реалізації проекту становить 3874,795 тис.грн, в тому числі 2374,795 тис.грн за рахунок коштів ДФРР та 1500,0 тис.грн за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Учасники проекту: Дубівська селищна  рада.