Реконструкція будівлі колишнього штабу в/ч під споруду медичного призначення „ХОСПІС” на 20-25 ліжок в м. Виноградів. Коригування

Анотація проекту

Метою проекту  є покращення якості життя невиліковно хворих та забезпечення доступу до високих стандартів медичного обслуговування шляхом реконструкції  Регіонального Центру паліативної допомоги у Закарпатській області.

 Результати проекту спрямовані на цільову групу населення Виноградівського району Закарпатської області,   якому необхідна паліативна допомога. В рамках проекту очікується, що результатами проекту зможуть користуватися не тільки жителі Виноградівського району, але й пацієнти інших районів Закарпатської області: Іршавського, Хустського, Берегівського. Заснування Регіонального Центру Паліативної Допомоги у м. Виноградів слугуватиме зразком створення такого типу закладів в інших регіонах України.

 Перелік заходів  проекту:

 1. Реконструкція  будівлі колишнього штабу в/ч під споруду медичного призначення „ХОСПІС” на 20-25 ліжок в м. Виноградів.Коригування.

  2. Оснащення хоспісного закладу медичним обладнання.

Очікувані результати  проекту:

- Реконструйована  будівля під споруду медичного призначення „ХОСПІС”;

- Оснащений медичним обладнанням хоспісний заклад.

     Цільовою групою проекту:  

- невиліковно хворі незалежно від місця проживання віку, статі, типу захворювання;

- родичі тяжкохворого , яким необхідна паліативна та психологічна підтримка.

Очікуваний обсяг фінансування проекту з державного фонду регіонального розвитку –   5000,000    тис. грн. Обсяг співфінансування проекту з місцевого бюджету   1391,000  тис. грн., інші джерела фінансування – 7516,376  тис.грн.