Придбання екскаватора для виконання будівельних, навантажувальних, ремонтних та інших робіт на території Білокуракинської територіальної громади

Анотація проекту

Назва проекту:  Придбання екскаватора для виконання будівельних, навантажувальних, ремонтних та інших робіт на території  Білокуракинської  територіальної громади.

Актуальність проекту:

                У серпні 2015 року було створено Білокуракинську селищну об’єднану територіальну громаду. До її складу входить одне селище міського типу  з кількістю населення 6639 осіб та двадцять три села з загальною кількістю населення 7204 осіб. 

        Актуальність проекту полягає у необхідності забезпечення  функціонування  роботи об’єктів комунального водопостачання, водовідведення та  надання послуг населенню для виконання навантажувально-розвантажувальних, дорожньо-будівельних та інших спеціальних робіт для потреб Білокуракинської  територіальної громади.   Без такої спецтехніки, як екскаватор просто не обійтися при виконанні цілого ряду будівельних і землерийних робіт. Маючи у своєму розпорядженні екскаватор, проводити будь-які роботи набагато простіше.  Використання екскаватора заміняє працю приблизно десятка людей , до того ж всі роботи проводяться максимально швидко, економніше і при цьому практично не вимагають докладання зусиль.    

         Реалізація  проекту «Придбання екскаватора для виконання будівельних, навантажувальних, ремонтних та інших робіт на території  Білокуракинської  територіальної громади» дасть можливість виконувати роботи з найменшими витратами бюджетних коштів.

     Основна проблема проекту:

        В існуючих комунальних підприємствах   Білокуракинської  територіальної громади відсутня спецтехніка, зокрема екскаватор, який потрібен для виконання різноманітних землерийних, навантажувальних  та інших робіт. 

      Придбання екскаватора Борекс-2101 з навантажувальним обладнанням  дасть змогу забезпечити населення, підприємства та організації якісними  послугами з виконання таких робіт. 

  Перелік заходів проекту:

Придбання   екскаватора з навантажувальним обладнанням  Борекс-2101.

  1. Пошук пропозицій по закупівлі транспортних одиниць.
  2. Проведення тендеру.
  3. Укладання угоди на закупівлю екскаватора.
  4. Взяття на баланс придбаний екскаватор з навантажувальним обладнанням  Борекс-2101.

Очікувані результати проекту:

  1.  Зменшення експлуатаційних витрат на роботу комунальної землерийної техніки/
  2. Створення можливостей для обслуговування водогонів в добровільно приєднаних  територіальних громадах.
  3. Забезпечення безперебійної роботи спеціалізованого транспорту комунальних підприємств Білокуракинської  селищної  об’єднаної територіальної громади, стабільне виконання завдань з благоустрою.
  4. Поліпшення фінансового стану комунальних підприємств.

Цільові групи проекту:

      Цільовою групою проекту є населення Білокуракинської територіальної громади – 13843 особи.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування:

         Обсяг коштів, необхідний для реалізації проекту визначено шляхом моніторингу цін на екскаватора Борекс-2101 з навантажувальним обладнанням на ринку України і складатиме 1000,0 тис. грн.

        У разі відбору проекту для реалізації у 2016 році 900,0 тис. грн. планується залучити з державного фонду регіонального розвитку, а  100,0 тис. грн.– з місцевого бюджету.

 

Фотозвіт про виконання проекту
30.12.2016 Придбання екскаватора для виконання будівельних, навантажувальних, ремонтних та інших робіт на території Білокуракинської територіальної громади
30.12.2016 Придбання екскаватора для виконання будівельних, навантажувальних, ремонтних та інших робіт на території Білокуракинської територіальної громади
30.12.2016 Придбання екскаватора для виконання будівельних, навантажувальних, ремонтних та інших робіт на території Білокуракинської територіальної громади