Придбання ГАЗ 3309 КО-503-В-2 вакуумної машини для очищення вигрібних ям та транспортування відходів до місця утилізації на території Білокуракинської територіальної громади

Анотація проекту

       

1.      Анотація проекту.

Назва проекту:  Придбання ГАЗ 3309 КО-503-B-2 вакуумної машини для очищення вигрібних ям та транспортування відходів до місця утилізації на території  Білокуракинської територіальної громади.

Актуальність проекту:

       У серпні 2015 року було створено Білокуракинську територіальну громаду. До її складу входить одне селище міського типу  з кількістю населення 6639 осіб та двадцять три села з загальною кількістю населення 7204 осіб. 

       Актуальність проекту полягає у необхідності забезпечення  функціонування  роботи об’єктів комунального господарства, зміцнення матеріально-технічної бази ефективного використання інноваційних методів розвитку та  надання послуг населенню з вакуумного очищення вигрібних ям та транспортування фекальних рідин до місця утилізації на   території  Білокуракинської  територіальної громади.  Наявна техніка має значний термін експлуатації (15-25 років) і відповідно значні експлуатаційні витрати на підтримку іі в роботоспособному стані, які лягають на собівартість комунальних послуг. Відсутність необхідної спецтехніки призводить до невиконання належної якості обслуговування населення та підприємств, організацій тощо.

         Реалізація  проекту «Придбання ГАЗ 3309 КО-503-B-2 вакуумної машини для очищення вигрібних ям та транспортування відходів до місця утилізації на території  Білокуракинської територіальної громади» дасть можливість забезпечити  функціонування  роботи об’єктів комунального господарства та  надання послуг населенню.

Основна проблема проекту:

      В громаді мешкає 13843 особи, більша половина яких має потребу в послугах з очищення вигрібних ям та транспортування до місця утилізації. Особливо це стосується мешканців приватного сектору, у яких відсутня централізована каналізація.

   З метою забезпечення у населених пунктах Білокуракинської територіальної громади послуг з очищення вигрібних ям та транспортування відходів до місця утилізації,  пропонується придбати ГАЗ 3309 КО-503-B-2 вакуумна машина.

  Перелік заходів проекту:

  1. Проведення тендерних процедур;
  2. Укладання договорів з переможцем тендерної процедури;
  3. Придбання  ГАЗ 3309 КО-503-B-2 вакуумна машина
  4. Введення в експлуатацію;
  5. Відкриття робочих місць;
  6. Висвітлення процесу реалізації проекту в засобах масової інформації.

Очікувані результати проекту:

Після завершення проекту буде значний потенційний розвиток з надання послуг.

Придбання вакуумної машини  для  територіальної громади дасть  змогу  на даний час забезпечити   регулярне  очищення вигрібних ям та транспортування відходів до місця утилізації.

Цільові групи проекту:

      Цільовою групою проекту є населення Білокуракинської територіальної громади – 13843 особи.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування:

         Обсяг коштів, необхідний для реалізації проекту визначено шляхом моніторингу цін на ГАЗ 3309 КО-503-B-2 вакуумну машину на ринку України і складатиме 800,0 тис. грн.

        У разі відбору проекту для реалізації у 2016 році 720,0 тис. грн. планується залучити з державного фонду регіонального розвитку, а  80,0 тис. грн.– з місцевого бюджету.

 

Фотозвіт про виконання проекту
30.12.2016 Придбання ГАЗ 3309 КО-503-В-2 вакуумної машини для очищення вигрібних ям та транспортування відходів до місця утилізації на території Білокуракинської територіальної громади
30.12.2016 Придбання ГАЗ 3309 КО-503-В-2 вакуумної машини для очищення вигрібних ям та транспортування відходів до місця утилізації на території Білокуракинської територіальної громади