Капітальний ремонт дороги по вул.Шевченка (від школи до кінця вулиці) у с.Широкий Луг, Тячівського району

Анотація проекту

Актуальність проекту: Проект відповідає пріоритетному напрямку державної регіональної політики щодо розвитку мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення, покращення транспортної доступності сільських населених пунктів та завданню, визначеному у Регіональній стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року,  2.1.1.Будівництво, реконструкція і ремонт внутрішніх доріг автомобільного сполучення і мостів .

Проблема проекту полягає у тому, що дорожнє покриття перебуває у край незадовільному стані, що погіршує безпеку під час руху транспортних засобів та сприяє створенню аварійних ситуацій.

Проект має  також соціальну спрямованість, оскільки  направлений на покращення безпеки водіїв та пішоходів, створення комфортних умов проживання та пересування мешканців села.

У ході реалізації Проекту заплановано такі заходи.

1.Ліквідація існуючих глибоких ям шляхом засипання їх щебенем  з розливом бітуму.

2.Влаштування вирівнювального покриття із асфальтобетону

Цільові групи проекту: мешканці с.Широкий Луг Тячівського району – 1964 осіб.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування: вартість  реалізації проекту становить 1104,407 тис.грн, в тому числі 994,0 тис.грн за рахунок коштів ДФРР та 110,407 тис.грн за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Учасники проекту: Широколузька сільська рада.