Капітальний ремонт дороги по вул.Шевченка (від км 0+550 до км 1+800) у с.Вільхівці-Лази, Тячівського району

Анотація проекту

Актуальність проекту: Проект відповідає пріоритетному напрямку державної регіональної політики щодо розвитку мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення, покращення транспортної доступності сільських населених пунктів та завданню, визначеному у Регіональній стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року,  2.1.1.Будівництво, реконструкція і ремонт внутрішніх доріг автомобільного сполучення і мостів .

Проблема проекту полягає у тому, що дорожнє покриття перебуває у край незадовільному стані, що погіршує безпеку під час руху транспортних засобів та сприяє створенню аварійних ситуацій.

Проект має  також соціальну спрямованість, оскільки  направлений на покращення безпеки водіїв та пішоходів, створення комфортних умов проживання та пересування мешканців села.

У ході реалізації Проекту заплановано такі заходи.

1.Ліквідація існуючих глибоких ям шляхом засипання їх щебенем  з розливом бітуму.

2.Влаштування вирівнювального покриття із асфальтобетону

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямований проект

На існуючому чорно щебеневому покритті спостерігається лущення верхнього шару покриття та відсутність поперечного профілю проїзної частини. Також відмічено часті ямки глибиною до 12 см. Узбіччя завищені. Існуючий водовідвід відкритий, кювети замулені.

Цільові групи проекту: мешканці с.Вільхівці-Лази Тячівського району – 3215 осіб.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування: вартість  реалізації проекту становить 1166,167 тис.грн, в тому числі 1046,167 тис.грн за рахунок коштів ДФРР та 120,0 тис.грн за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Учасники проекту: Вільховецько-Лазівська сільська рада.

Мета та завдання проекту

Метою проекту є покращення безпеки водіїв та пішоходів, створення комфортних умов проживання та пересування мешканців села.

Досягнути мети планується шляхом влаштування покриття із асфальтобетону протяжністю 1250 м на дорозі по вул.Шевченка Тячівського району та упорядкування території.

Основні заходи проекту:

  • Ліквідація існуючих глибоких ям шляхом засипання їх щебенем фр.5-10 мм  з розливом бітуму 0,6л/кв.м. На інших ділянках з ямками до 2 см передбачено розлив бітуму 0,3 л/кв.м
  • Влаштування вирівнювального покриття із асфальтобетону гарячого щільного дрібнозернистого тип Б марки ІІ на бітумі БНД 60/90 товщиною 4 см.

 

Фотозвіт про виконання проекту
20.11.2016 Декларація про готовність об
01.01.2016 Проект реалізовано у 2015 році
01.01.2016 Проект реалізовано у 2015 році
ДодаткиЕкспертиза, зведений кошторисний розрахунок, рішення про затвердження ПКД, про співфінансування