Реконструкція даху у приміщенні гімназії смт Гончарівське по вул. Танкістів, 82а Чернігівського району, Чернігівської області ( І черга – 1 корпус, 3 корпус, ІІ черга – 2 корпус)

Анотація проекту

Повна назва проекту: «Реконструкція даху у приміщенні гімназії смт Гончарівське по вул. Танкістів, 82а Чернігівського району, Чернігівської області ( І черга – 1 корпус, 3 корпус, ІІ черга – 2 корпус)»

Проект спрямований на створення належних умов для навчання та комфортного перебування дітей в навчальному закладі, забезпечення якісного функціонування навчального процесу та збереження здоров’я дітей.

Проект має важливу соціальну спрямованість. Гончарівська гімназія є загальноосвітнім закладом І-ІІІст. В гімназії навчаються 345 дітей шкільного віку, в тому числі 54 учня перших класів. Гімназія є базовим опорним закладом, здійснюється підвіз учнів в гімназію з інших населених пунктів району, що входять до Гончарівського освітнього округу. Соціальна значимість даного закладу зростатиме, кількість учнів буде збільшуватись.

 Гімназія побудована у 1976 році. Капітальний ремонт покрівлі не проводився. Стан покрівлі на сьогоднішній день порушує будівельні норми унеможливлює ефективну експлуатацію приміщення, надання якісних освітніх послуг. Проектом передбачено утеплення горища гімназії, повна заміна плоскої покрівлі на новий двосхилий дах з покриттям металопрофілем.

Впровадження даного проекту дозволить привести стан покрівлі до чинних будівельних норм, ліквідує постійні протікання горища, покращить температурний режим в закладі, дозволить зменшити споживання теплової енергії, підвищить комфортність перебування в закладі.                          

Проект розрахований на жителів смт.Гончарівське та прилеглих територіальних громад, які входять до складу Гончарівського освітнього округу та мають дітей дошкільного, шкільного віку та дітей, які навчаються в даному закладі.

Обсяг коштів на реалізацію проекту становить 2129,846 тис.грн., в тому числі: 1916,861 тис.грн. – кошти державного фонду регіонального розвитку, 212,985 тис.грн. – кошти районного бюджету.

Фотозвіт про виконання проекту
06.09.2016

Декларація про готовність об'єкта № ЧГ 143160631171 від 03.03.2016 

ДодаткиЕкспертний звіт, ЗКР, Акт про затвердження ПКД
Довідка про категорію складності
Довідка про форму власності, рішення про співфінансування