Дільнича лікарня на 100 ліжок з поліклінікою на 200 відвідувань в смт Талалаївка, Талалаївського району, Чернігівської області

Анотація проекту

Проект «Дільнична лікарня на 100 ліжок з поліклінікою на 200 відвідувань в смт. Талалаївка, Талалаївського району, Чернігівської області».

Актуальність проекту полягає в тому, що з введенням в дію нового корпусу лікарні кардинально змінюються умови перебування в стаціонарі та лікування хворих. Покращуються умови праці медичного персоналу. Старі приміщення в яких розміщені теравпетичне, хірургічне, неврологічне та дитяче відділення знаходяться в аварійному стані, застаріла матеріально-технічна база, опалюються газовою котельнею, в котельній нового приміщення газові котли замінено на котли на твердому виді палива (дрова), що дасть змогу зекономити до 20% коштів на енергоносії. Проект має соціально-економічну спрямованість. Його реалізація дасть можливість зменшити відтік працездатного населення з району, буде сприяти закріпленню молодих лікарів. Для впровадження проекту необхідно закінчити будівництво другої черги лікарні. Придбати та встановити сучасне медичне обладнання. Що забезпечить доступність медичної допомоги вищої якості для всіх жителів району.

Фотозвіт про виконання проекту
06.09.2016

Роботи по даному об’єкту не закінчено,  продовжуються у 2016 році.