Реконструкція покрівлі будівлі палатного корпусу №1 КЛПЗ "Чернігівська обласна лікарня" в м. Чернігів вул. Волковича, 25

Анотація проекту

Реконструкція покрівлі будівлі палатного корпусу №1 КЛПЗ «Чернігівська обласна  лікарня»  в м. Чернігів вул. Волковича,25.

На сьогодні м`яка рулонна покрівля 5-ти поверхового палатного корпусу № 1 КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» знаходиться у вкрай незадовільному технічному стані, має значні дефекти та руйнацію (тріщини, здуття руберойду, відшарування, тощо). Зокрема, у машинному відділенні ліфтів верхнього технічного поверху відбувається протікання покрівлі, внаслідок чого вода зі стелі потрапляє на ліфтове обладнання, що може призвести до виведення його з ладу. На час обстеження зазначеного корпусу лікарняний ліфт відключений від живлення обслуговуючою організацією в цілях безпеки та збереження обладнання. Під час дощових опадів у відділенні нефрології та гемодіалізу, яке розташоване на верхньому поверсі, спостерігається інтенсивна водотеча зі стелі, відшаровується штукатурка, з`являються тріщини. Водою залиті палати, коридор, підвісні світильники, вимикачі, розетки, окремі ділянки електромережі. Освітлення в окремих палатах та коридорі не вмикається з метою забезпечення безпеки хворих та медичного персоналу.  Дана ситуація під час дощових опадів може спричинити замикання в електромережі, виведення з ладу дороговартісного обладнання, апаратури та виникнення пожежі.

 Перелік заходів проекту:

  • розбирання непридатної до експлуатації м`якої рулонної покрівлі,  стяжки, опоряджувальних елементів, тощо;
  • влаштування м`якої рулонної покрівлі, стяжки, опоряджувальних елементів, тощо.

Очікувані результати проекту:

  • покращання матеріально- технічної бази лікарні та забезпечення належного рівня надання медичної допомоги.

Загальна кошторисна вартість проекту – 625,091 тис. грн. (експертний  висновок від 13.05.2015 № 02/140/15).    

 Джерела фінансування - кошти державного фонду регіонального розвитку та співфінансування  з місцевого бюджету розвитку. 

Фотозвіт про виконання проекту
06.09.2016

Декларація про готовність об'єкта № ЧГ 143160160307 від 16.01.2016