Реконструкція I-II поверхів адміністративної будівлі орендованого приміщення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який розміщено по вул. Шевченка, 160 в м. Чернігові

Анотація проекту

Назва проекту – Реконструкція І-ІІ поверхів адміністративної будівлі орендованого приміщення центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, яка розміщена по вул. Шевченка, 160 в м. Чернігові.

Актуальність проекту; основна проблема проекту; інноваційна, соціально-економічна спрямованість та реальна можливість його виконання –  реконструкція приміщень для створення єдиної оперативно-диспетчерської служби з використанням сучасних GPS – технологій, що дасть можливість зменшення часу прибуття бригад швидкої медичної допомоги до пацієнта.

Автоматизація та зменшення впливу людського фактору, підвищення оперативності та якості прийняття та опрацювання викликів, надання екстреної медичної допомоги та координація дій персоналу на всіх її етапах, оперативне контролювання роботи всіх ланок, що задіяні в прийомі та опрацюванні викликів.

Оптимізація управління та ефективне використання ресурсу бригад ШМД за критеріями мінімального часу надання екстреної медичної допомоги та доставки пацієнта до закладів охорони здоров’я при максимально можливому рівню якості догоспітальної допомоги.

Перелік заходів  проекту 

  побудова приміщення для встановлення резервної дизельної електростанції та її встановлення;

реконструкція приміщення серверної кімнати та встановлення в ній системи пожежогасіння та кондиціювання;

реконструкція залу для диспетчерів з приймання викликів та диспетчерів напрямку;

  придбання інвентар  устаткування;

  інші витрати.

Очікувані результати  проекту – результати проекту дадуть можливість вчасно ввести в дію єдину оперативно-диспетчерську службу в Чернігівській області.

Фотозвіт про виконання проекту
06.09.2016

Декларація про готовність об'єкта ЧГ 143160280179 від 28.01.2016 

ДодаткиЕкспертний звіт
ЗКР, акт про затвердження ПКД,розрахунок категорії складності
Довідка про форму власності
Рішення сесії про співфінансування