Реконструкція системи опалення Ляшківської ЗОШ I-III ст. за адресою вул. Центральна,3 с.Ляшківка Царичанського району Дніпропетровської області (зовнішні мережі теплопостачання, газопостачання)

Анотація проекту

       Актуальність проекту полягає в практичному створенні комфортних умов для функціонування навчального закладу, скорочення видатків та зменшення питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів.

         Дніпропетровська область розпочинається з Ляшківської територіальної громади, яка є не тільки візиткою області, а й осередком розвинутого соціального середовища. Ляшківська ТГ має потужну соціальну сферу, яка включає в себе три будинки культури, дві бібліотеки, три фельдшерсько-акушерські пункти та три заклади освіти. На території громади  проживає близько 2500 мешканців. 

       Органи місцевого самоврядування та громадськість спільно дбають про належні умови для розвитку громади. Проте, за результатами проведення обговорень під час написання стратегії розвитку громади  було встановлено, що місцева громада має ряд гострих проблем, серед яких — питання комфортних умов навчання дітей.  Здобуття середньої освіти, як складової освітнього процесу в Україні – є досить вагомим аргументом для реалізації даного проекту. Впровадження енергозберігаючих заходів економічно вигідно для ОТГ, це дасть змогу економити кошти місцевого бюджету та енергоресурси, зокрема природний газ. Основна проблема проекту полягає в тому, що на сьогоднішній день застаріла система мереж теплопостачання та газопостачання призводить до збільшених витрат природного газу, тому доводиться робити певну економію, що призводить до пониження температури у закладі. На разі  постає нагальна потреба у вирішенні даного питання. Саме з метою економії тепла у закладі було проведено реконструкцію даху двох будівель школи, замінено вікна на металопластикові, проведено роботи з утеплення фасаду. Для повного, економічно-вигідного, безперебійного і комфортного функціонування, мережі тепло- та газопостачання  школи потребує реконструкції.

   Проектом передбачено переведення реконструкції існуючої застарілої мережі тепло- та газопостачання на нові теплогідроізольовані сталеві труби.