Реконструкція системи опалення Ляшківської ЗОШ I-III ст. за адресою вул. Центральна,3 с.Ляшківка Царичанського району Дніпропетровської області (будівля котельні)

Анотація проекту
  1. Анотація проекту.

       Актуальність проекту полягає в практичному створенні комфортних умов для функціонування навчального закладу, скорочення видатків та зменшення питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів.

      Адже Дніпропетровська область розпочинається з Ляшківської об'єднаної територіальної громади, яка є не тільки візиткою області, а й осередком розвинутого соціального середовища. Ляшківська ТГ має потужну соціальну сферу, яка включає в себе три будинки культури, дві бібліотеки, три фельдшерсько-акушерські пункти та три заклади освіти. На території громади  проживає близько 2500 мешканців. 

       Органи місцевого самоврядування та громадськість спільно дбають про належні умови для розвитку громади. Проте, за результатами проведення обговорень під час написання стратегії розвитку громади  було встановлено, що місцева громада має ряд гострих проблем, серед яких — питання комфортних умов навчання дітей.  Здобуття середньої освіти, як складової освітнього процесу в Україні – є досить вагомим аргументом для реалізації даного проекту. Впровадження енергозберігаючих заходів економічно вигідно для ТГ, це дасть змогу економити кошти місцевого бюджету та енергоресурси, зокрема природний газ. Основна проблема проекту полягає в тому, що на сьогоднішній день застаріла будівля котельні призводить до збільшених витрат природного газу, тому доводиться робити певну економію, що призводить до пониження температури у закладі. На разі  постає нагальна потреба у вирішенні даного питання. Саме з метою економії тепла у закладі було проведено реконструкцію даху двох будівель школи, замінено вікна на металопластикові, проведено роботи з утеплення фасаду. Для повного, економічно-вигідного, безперебійного і комфортного функціонування, будівля котельні школи потребує реконструкції.

   Проектом передбачено переведення реконструкції існуючої  будівлі  котельні в топкову із заміною вікон, дверей, даху.