Добудова (будівництво) корпусу ЗОШ І-ІІІ ст.№13 по вул. Рекунова 11-А, сел. Гостомель Київської області.

Анотація проекту

Проект «Добудова (будівництво) корпусу ЗОШ І-ІІІ ст.№13 по вул. Рекунова 11-А, сел. Гостомель Київської області.» спрямований на вирішення проблеми перевантаженості існуючої школи №13 (Ліцей №1) у сел. Гостомель та покращення надання освітніх послуг через добудову навчального корпусу розрахованого на 374 учнівських місць.

При загальній чисельності 27 911 жителів Гостомельської ТГ тільки 2437 учнів здобувають середню освіту в навчальних закладах Гостомельської громади. Основною проблемою громади є неможливість надання якісних освітніх послуг в Гостомелі через недостатню кількість учнівських місць у закладах середньої освіти. Так, за даними державного реєстратора Гостомельського ЦНАП  тільки протягом двох  останніх років в  Гостомелі  було збудовано та введено в експлуатацію більше 48 багатоквартирних будинків загальною чисельністю 4678  квартир. Відповідно населення Гостомеля збільшилося більш, як на 10 000 осіб. Тож реалізація проекту покращить освітню інфраструктуру громади та дозволить надавати більш якісні освітні послуги.

Проектом передбачається:

- Укладання договору на проведення будівельних робіт з підрядною організацією на конкурсних засадах через систему електронних публічних закупівель "ProZorro"

- Розробка робочої проектної документації;

- Будівництво корпусу початкової школи;

              - Ведення авторського нагляду за будівництвом;

- Ведення технічного нагляду за будівництвом;

- Влаштування інженерних мереж;

- Закупівля обладнання та інвентарю;

- Благоустрій території.

 

По завершенню проекту збудовано та введено в експлуатацію новий корпус школи, обладнано та укомплектовано 16 навчальних класів, 2 кабінети інформатики, класна кімната ручної праці, приміщення для педагогічного персоналу та господарських потреб. Створено умови для комфортного навчання 374 здобувачам освіти.

Цільовими групами проекту є учні школи №13 (Ліцей №1) сел. Гостомель, їх батьки, педагогічний та обслуговуючий персонал.

Обсяг коштів необхідних для реалізації проекту складає 66 727,933 тис грн. З них 13 927.933 грн кошти місцевого бюджету  та 52 800.00 коштів ДФРР.

Замовник проекту Гостомельська селищна рада.

Фотозвіт про виконання проекту
22.02.2021 Фото перед початком проекта

На фотографії місце добудови нового корпусу школи в різних ракурсах.

22.02.2021 Фото перед початком проекта

На фотографії місце добудови нового корпусу школи в різних ракурсах.

22.02.2021 Фото перед початком проекта

На фотографії місце добудови нового корпусу школи в різних ракурсах.

ДодаткиКошторисна документація
Експертний звіт.