Розробка проектної документації для проекту «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Шкільній, 30 в с. Добропілля»»", що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спря

Анотація проекту

Розробка проектної документації для проекту «Капітальний ремонт (термомодернізація)  будівлі Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Добропілля», що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямованих на відновлення Донецької і Луганської областей та розв`язання проблем внутрішньо переміщених осіб.

Проектом, що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів (зокрема коштів Європейського інвестиційного банку в рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»), запропоновано капітальний ремонт та реконструкцію будівлі Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведення утеплення цоколю, зовнішніх стін, покрівлі будівлі школи;  заміна вікон на енергозберігаючі металопластикові, що розташоване за адресою: Донецька область, с. Добропілля,  вул. Шкільна, 32.

Основні очікувані результати Проекту: розроблення проектно-кошторисної документації та техніко-економічних обґрунтувань по пріоритетних заходах проекту «Термомодернізація  будівлі Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Добропілля» с. Добропілля, що потребує фінансування за рахунок міжнародних кредитних ресурсів за програмою Європейського інвестиційного банку «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». У подальшому: забезпечення та створення умов для навчання дітей, економія енергоресурсів та бюджетних коштів.  

Зацікавлені сторони Проекту: Добропільська районна державна адміністрація, депутати районної ради, територіальна громада,  вчителі та учні школи в тому числі тимчасово перемішені особи, підрядники на виконання послуг з розробки проектної документації.

Кінцеві бенефіціари: вчителі та учні школи в тому числі тимчасово перемішені особи, громада села.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту у 2015 році: пропонується фінансувати розробку проекту за рахунок коштів ДФРР у розмірі 86,814 тис. грн. за рахунок місцевого бюджету – 9,646 тис.грн. Період реалізації проекту до кінця поточного року.

Фотозвіт про виконання проекту
12.09.2016 Проект реалізовано

Отримано експертний звіт

15.04.2016 Експертний звіт