Капітальний ремонт дороги комунальної власності Міжгір'я-Дешево в смт. Міжгір'я

Анотація проекту
  • Бездоріжжя та поганий стан покриття доріг – це проблема кожного населеного пункту в Україні, зокрема це стосується і автодороги комунальної власності в смт. Міжгір'я  у напрямку населеного пункту «Дешево». Ще паводками 2010 року пошкоджено частину дороги, зокрема розмито обочину дороги від потічка, а з іншого боку кам'яна скала. На теперішній час проїзд у літній час затруднений, а у зимовий час неможливий. Актуальність цього проекту у тому, що вище  місця розмиву на відстані 1 км знаходится Прохіднянська ЗОШ І- ст.., та у зимовий період шкільний автобу не в змозі проїхати до місця призначення, у зв'язку з чим дітей початкових класів у зимовий період висаджують за 1,5 км. до школи, що значно унебезпечнює шлях дітей до місця навчання. Проектом передбачено регуляція русла потічка, укладання габіонових стінок та виправлення профілю автодороги.
  • Введення в дію об'єкта забезпечить безперешкодне безперервне та  безпечне сполучення транспортних засобів, безперешкодний рух пішоходів по указаній автодорозі в смт. Міжгір'я та забезпечить безпечність доставки дітей до місця навчання шкільним автобусом.
  • Цільовою групою проекту є усі мешканці селища Міжгір'я, яких у цьому селі проживає 9637 чоловік.
  • Для реалізації проекту необхідно кошти в сумі 195,029 тис. грн., а саме (з Місцевого бюджету  (10% - 19,5029 тис. грн.) та по проекту з ДФРР  (90% - 175,5261 тис. грн..)
  • Партнерами проекту виступає громадська організація «Агентство регіонального розвитку та інновації», яка візьме на себе зобов'язання щодо координації проведення робіт та налагодження контакту з громадськість, висвітлення проведеної роботи у засобах масової інформації.

 

Фотозвіт про виконання проекту
23.08.2016 Капітальний ремонт дороги комунальної власності Міжгір'я-Дешево в смт. Міжгір'я

Роботи по завершенню будівництва продовжуються