Капітальний ремонт під’їзної дороги до цвинтаря з вул.. Г. Добри в смт. Міжгір'я

Анотація проекту

  • Бездоріжжя та поганий стан покриття доріг – це проблема кожного населеного пункту в Україні, зокрема це стосується і автодороги комунальної власності в смт. Міжгір'я по вул.. Г. Добри, саме під’їзд до цвинтаря.  Ділянка дороги вул.. Г. Добри (під’їзд до цвинтаря), реконструкцію якої запроектовано здійснити у поточному році необхідна здебільшого для населення  Міжгір'я. Цією дорогию громада селища Міжгір'я користується для проведення ритуальних подій з поховань померлих. Відсутність мережі водовідведення, значна ямковість призводить значних забруднень проїзду похоронних процесій, та відвідуванню громадянами могил померлих. Проектом з капітльного ремонту дороги по вул.. Г. Добри (під’їзд до цвинтаря) передбачено улаштування системи водовідведення та дренажів, а також  ремонт основи та покриття дорожнього полотна асфальтобетоном.

  • Введення в дію об'єкта забезпечить безперешкодне безперервне та  безпечне сполучення транспортних засобів, безперешкодний рух пішоходів.

  • Цільовою групою проекту є усі мешканці селища Міжгір'я, яких у цьому селі проживає 9637 чоловік, громадяни Міжгірського району.

  • Для реалізації проекту необхідно кошти в сумі 404,641 тис. грн., а саме (з Місцевого бюджету  (10% - 40,4641 тис. грн.) та по проекту з ДФРР  (90% - 364,1769 тис. грн..)

  • Партнерами проекту виступає громадська організація «Агентство регіонального розвитку та інновації», яка візьме на себе зобов'язання щодо координації проведення робіт та налагодження контакту з громадськість, висвітлення проведеної роботи у засобах масової інформації.


Фотозвіт про виконання проекту
23.02.2016 Капітальний ремонт під’їзної дороги до цвинтаря з вул.. Г. Добри в смт. Міжгір'я

Всі роботи по капітальному ремонту підїзної дороги до цвинтаря виконані.

23.02.2016 Капітальний ремонт під’їзної дороги до цвинтаря з вул.. Г. Добри в смт. Міжгір'я

Всі роботи по капітальному ремонту підїзної дороги до цвинтаря виконані.