Капітальний ремонт будівлі Луганської обласної клінічної лікарні під розміщення відділень хірургічного профілю. Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, 5

Анотація проекту

Внаслідок дій терористичних угрупувань на території Луганської області, заподіяно шкоди та зруйновано значну кількість об'єктів охорони здоров'я, через що на території, підконтрольній українській владі, збільшилась кількість вимушених переселенців, які потребують планового стаціонарного та амбулаторного лікування, профілактичного нагляду. З 03.11.2014 Луганську обласну клінічну лікарню  передислоковано на територію, підконтрольну українській владі, до м. Сєвєродонецька, але наявна матеріальна база фактично відсутня. Більше 1 мільйону мешканців не мають змоги отримувати високоспеціалізовану медичну допомогу III рівня і вимушені виїжджати на консультації та оперативні втручання в інші регіони України, що у свою чергу в значній мірі обумовлює погіршення стану здоров'я населення.

Фактично на сьогодні населення Луганської області не має можливості отримувати висококваліфіковану медичну допомогу III рівня.

В обласному бюджеті Луганської області на 2015 рік передбачено фінансування розробки проектної документації для відділень Луганської обласної клінічної лікарні, проте фінансувати саме ремонтно-будівельних робіт за рахунок власних коштів регіон виконати не в змозі.

Луганська обласна клінічна лікарня змінила своє місцезнаходження з              м. Луганськ на м. Сєвєродонецьк. В результаті чого виникла необхідність капітального ремонту будівлі Луганської обласної клінічної лікарні під розміщення відділень хірургічного профілю, що знаходиться в                                 м. Сєвєродонецьку. Виконання названих робіт, надасть можливість забезпечити  населення м. Сєвєродонецьк, внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та інших мешканців Луганської області  доступною, своєчасною, якісною та ефективною хірургічною допомогою.

         Реалізація даної інвестиційної Програми (проекту) призведе до надання якісної медичної допомоги, збільшення строку служби будівлі, покращення теплоізоляційних властивостей будівлі, економія бюджетних коштів на теплопостачання, покращення умов праці для медичних працівників.

 

Фотозвіт про виконання проекту
01.12.2015 Капітальний ремонт будівлі Луганської обласної клінічної лікарні під розміщення відділень хірургічного профілю. Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, 5

На реалізацію данного Проекту виділено кошти з Державного фонду регіонального розвитку відповідно до розпорядження КМУ від 17.07.2015 № 766-р (зі змінами), проте Проект не реалізовано у зв'язку прийняттям рішення про передачу приміщення на баланс Міністерства оборони України.