Капітальний ремонт будівлі Луганської обласної клінічної лікарні під розміщення відділень терапевтичного профілю. Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, 5

Анотація проекту

Внаслідок дій терористичних угрупувань на території Луганської області, заподіяно шкоди та зруйновано значну кількість об'єктів охорони здоров'я, через що на території, підконтрольній українській владі, збільшилась кількість вимушених переселенців, які потребують планового стаціонарного та амбулаторного лікування, профілактичного нагляду. З 03.11.2014 року Луганську обласну клінічну лікарню  передислоковано на територію, підконтрольну українській владі, до м. Сєвєродонецька, але наявна матеріальна база фактично відсутня.

Для відновлення надання Луганською обласною клінічною лікарнею медичної допомоги III рівня хворим на різні види патології необхідно створення сучасного медичного комплексу європейського рівня для адекватної діагностики, забезпечення сучасними видами лікування, що в подальшому сприятиме підвищенню рівня та якості життя, зменшенню соціальної напруги у суспільстві.

Здійснення будівництва нових та реконструкції існуючих будівель лікарні, відновлення матеріально – технічної бази лікувального закладу дасть змогу:

- створити багатопрофільний заклад охорони здоров’я з забезпеченням високо рівня якості лікувально – діагностичного процесу для надання допомоги хворим з різними захворюваннями;

  • забезпечити відновлення Луганської обласної клінічної лікарні на території підконтрольній Уряду України;
  • впровадити новітні прогресивні технології (лікувально – діагностичні, освітні) на підставі науково – доказової медицини та вдосконалити існуючі методики діагностики та лікування.

В обласному бюджеті Луганської області на 2015 рік передбачено фінансування розробки проектної документації для відділень Луганської обласної клінічної лікарні, проте фінансувати саме ремонтно-будівельних робіт за рахунок власних коштів регіон виконати не в змозі.

Фотозвіт про виконання проекту
01.12.2015 Капітальний ремонт будівлі Луганської обласної клінічної лікарні під розміщення відділень терапевтичного профілю. Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, 5

На реалізацію данного Проекту виділено кошти з Державного фонду регіонального розвитку відповідно до розпорядження КМУ від 17.07.2015 № 766-р (зі змінами), проте Проект не реалізовано у зв'язку прийняттям рішення про передачу приміщення на баланс Міністерства оборони України.