Капітальний ремонт Райгородської АСЛ Новоайдарського ЦПМСП, що знаходиться за адресою: Луганська область, Новоайдарський район, с. Райгородка, вул. Нова, 24а

Анотація проекту

Будівля поліклініки знаходиться на території Новоайдарського району, с.Райгородка за адресою: 93500 с. Райгородка, вул. Новая, 24 «а».

 Споруда  призначена для медичного обслуговування сільського населення              с. Райгородка.

Будівля поліклініки побудована та введена в експлуатацію в 1960 році. Термін її експлуатації складає 55 років. Матеріали, з яких побудована амбулаторія, це – цегла, дерево та крівля з азбестового шиферу. Строк експлуатації  азбестової крівлі складає 35 років.

З закінченням гарантійного терміну покриття - дана споруда  має  течу, через це в приміщенні підвищується вологість повітря, що негативно впливає на   санітарні норми умов праці медичного персоналу  та прийому хворих.

Проектом пропонуються наступні заходи:

  1. Реконструкція даху;
  2. Сантехнічні роботи;
  3. Ремонт зовнішніх мереж каналізації;
  4. Переоснащення електричної проводки.

Переваги даного проекту:

  • Зменшення витрат на закупівлю дров по амбулаторії  на 4% за рахунок заміни крівлі споруди, та  на 10 % з реконструкцією опалювальної системи  на 5м3 (економія в натуральних показниках 2500 грн);

- Зменшення захворюваності медичного персоналу  на  ГРЗ та хронічні    захворювання внутрішніх органів від води. Зменшення витрат на оплату лікарняних листів співробітників, що суттєво відобразиться на видатках по ФОП затвердженому у кошторисі.  Забезпечаться належні умови праці для медичного персоналу та обслуговування  населення.

Фотозвіт про виконання проекту
30.12.2015 «Капітальний ремонт Райгородської АСЛ Новоайдарського ЦПМСД, що знаходиться за адресою: Луганска область, Новоайдарський район, с.Райгородка, вул.Новая 24 а»

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 липня 2015 року № 766-з "Про затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку"  проект «Капітальний ремонт Райгородської АСЛ Новоайдарського ЦПМСД, що знаходиться за адресою: Луганска область, Новоайдарський район, с.Райгородка, вул.Новая 24 а» було включено для фінансування за рахунок коштів ДФРР. Загальна вартість проекту 893,8 тис.грн. За рахунок коштів ДФРР в сумі 589,013 тис.грн. та коштів районного бюджету в сумі 74,435 тис.грн. проведені  роботи по заміні крівлі та її утеплення, замінено вікна на металопластикові, проведено утеплення фасаду мінеральною ватою. Проект в повному обсязі не реалізовано. Планується реалізація проекту в 2017 році за рахунок коштів Європйского інвестиційного банку.

ДодаткиЕкспертний звіт
Кошторисний розрахунок
Кошторисний розрахунок
Кошторисний розрахунок
Наказ