Капітальний ремонт дитячого навчального закладу № 43

Анотація проекту

Актуальність проекту визначена усвідомленим ставленням до соціальної та економічної значимості проблеми – це відновлення роботи дошкільного навчального закладу № 43.

Основною проблемою залишається потреба у наданні місць дітям у ясельні групи. Проблема усугубляється постійним прибуванням тимчасово переміщених дітей із зони АТО.

Значимість проекту.

Введення в експлуатацію дошкільного навчального закладу № 43, який в умовах, що склалися в місті Сєвєродонецьку та Луганській області загалом із-за воєнних дій під час проведення АТО, є стратегічно важливим об’єктом, тому що забезпечить додатковими місцями не тільки дітей дошкільного віку міста, а й дітей, що мають статус переміщених осіб із зони АТО, а це можливість отримати 260 додаткових місць.

Фотозвіт про виконання проекту
12.09.2016 Капітальний ремонт дитячого навчального закладу № 43

На реалізацію даного проекту виділено кошти з Державного фонду регіонального розвитку відповідно до розпорядження КМУ від 17.07.2015 № 766-р (зі змінами) , зазначений проект не реалізований у повному обсязі у зв'язку з закінченням бюджетного року та неможливістю проведенням робіт у зимовий період, частково виконано будівельні роботи. Завершення проекту заплановано у 2016 році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку (розпорядження КМУ від 08.07.2016 № 432-р).

ДодаткиДокументи щодо капітального ремонту дитячого навчального закладу № 43»