Реконструкція Великомихайлівської опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великомихайлівського району Одеської області

Анотація проекту

Назва проекту: «Реконструкція Великомихайлівської опорної загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенівза адресою: смт Велика Михайлівка, вул..Пушкіна,2 Великомихайлівського району Одеської області» .

Актуальність проекту полягає в тому, що Великомихайлівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів побудована у 1978 році, на протязі 28 років не проводили жодного капітального ремонту. Загальноосвітня школа є єдиною школою в селищі, де навчається 675 учнів. Сьогодні гостро постала потреба у вирішенні проблеми тепло - та енергозбереження. Будівля школи не здатна максимально зберігати тепло. Тепловтрати відбуваються через стіни, дах, вентиляцію. Температурний режим нестабільний. Взимку відчувається зниження температури в класних кімнатах, а навесні в класах ІІІ поверху задуха. Також постає проблема неефективного енергокористування. Так, протягом 2016-2018 років в навчальномукорпусі, проведено: заміну 100% вікон, побудовано пілетну котельну. Звичайно, хотілося б зробити більше, проте відсутність достатніх фінансових ресурсів місцевого бюджету заважає реалізувати в повній мірі заплановані заходи.

 В рамках проекту у Великомихайлівській опорній школі плануються роботи з реконструкції спортзалу, харчоблоку, учбових класів,  актової зали, реконструкція покрівлі,санвузлів, укріплення фундаменту . Основна проблема проекту – порушення навчально-виховного процесу у зв’язку з тим, що недостатньо кабінетів для навчання, приміщення харчоблоку, яким користуються на даний час, не відповідає санітарним та пожежним вимогам, нестабільний температурний режим, збільшення захворюваності учасників навчально-виховного процесу.

 

Інноваційністю даного проекту є реконструкція школи із застосуванням новітніх енергозберігаючих технологій.

 Очікувані результати проекту. - Проведення реконструкції Великомихайлівської опорної школи; - Реконструкція навчального корпусу, в якому розміщені спортзал, харчоблок, учбові класи, , актовий зал; - Створяться сприятливі умови для подальшого розвитку загальної середньої освіти; - Удосконалються мережа загальноосвітніх навчальних закладів; - Змінеться матеріально-технічна база школи; - Зменшаться витрати бюджетних коштів на опалення школи; - Запровадятся новітні енергозберігаючі технології для реконструкції покрівлі; - Зменшиться захворюваність учасників навчально-виховного процесу; - Покращеться температурний режим в школі у відповідності з санітарно-епідеміологічними нормами. До цільових груп по даному проекту належать: - посадові особи органів місцевого самоврядування та депутати селищної ради; - учні Великомихайлівської опорної школи; - батьківська громада Великомихайлівської опорної школи; - вчителі та обслуговуючий персонал Великомихайлівської опорної загальноосвітньої школи Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування; Для реалізації проекту необхідно фінансування в сумі 122493,580 тис. грн. Фінансування буде здійснюватися за рахунок наступних джерел: - коштів державного фонду регіонального розвитку в сумі 110224,150 тис. грн. - коштів місцевого бюджету в сумі 12269,43тис. грн.

У 2019 році було виконанно робіт (згідно актів приймання виконаних робіт) на суму 7404,666 тис. грн.,. за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів та місцевого бюджету.

Заходами проекту у 2020 році є «Реконструкція Великомихайлівської опорноїзагальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Великомихайлівського району Одеської області»: добудова третього поверху будівлі школи, спортивного залу, актової зали, заміна санвузлів та каналізації, встановлення сигналізації протипожежної безпеки, реконструкція даху, встановлення ліфту для дітей з особливими освітніми потребами, укріплення фундаменту та добудова спортивних майданчиків,здача об’єкту в експлуатацію та проведення інформаційних та презентаційних заходів проекту.

Цільовими групами проекту є: посадові особи органів місцевого самоврядування та депутати селищної ради; - учні Великомихайлівської опорної школи; - батьківська громада Великомихайлівської опорної школи; - вчителі та обслуговуючий персонал Великомихайлівської опорної загальноосвітньої школи.

Організаціями – партнерами, співвиконавцями проекту є:

- партнер Великомихайлівська селищна рада в частині,супроводу та організаціїінформаційних та презентаційних заходів проекту;

Обсяг коштів для реалізації проекту у 2020 році складає 122493,580  грн. Джерелами фінансування у 2019 році є: кошти державного фонду регіонального розвитку у сумі 110224,150 тис. грн., кошти бюджету Великомихайлівської об’єднаної територіальної громади на умовах співфінансування у сумі 12269,43тис. грн.

Після завершення реконструкції Великомихайлівської опорної загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Великомихайлівська селищна рада спроможна забезпечити подальшу експлуатацію та утримання школи за рахунок бюджету Великомихайлівської об’єднаної територіальної громади