Реконнструкція зливневої каналізації по вул. Сметаніна в м.Сєвєродонецьку

Анотація проекту

Актуальність проекту визначена усвідомленим ставленням до соціальної та економічної значимості проблеми, в першу чергу, екологічної направленості - відновлення системи збору зливових та талих вод, їх очищення та перенаправлення в озеро Паркове для поповнення рівня води в ньому.

Основною проблемою залишається незадовільний стан зливневої каналізації по вул. Сметаніна, яка практично відсутня і зовсім не працює, тому біля бордюрного каменю та у занижених площах постійно знаходяться калюжі. Виникає небезпека для мешканців міста при переході вулиці, особливо біля зупинок.

Значимість проекту.

Реконструкція зливневої каналізації по вул. Сметаніна дозволить відновити систему збору зливових та талих вод, їх очищення та перенаправлення в озеро Паркове для поповнення рівня води в ньому та дозволить покращити умови пересування транспорту та населення по вул. Сметаніна.

Фотозвіт про виконання проекту
01.05.2015

На реалізацію даного проекту виділено кошти з Державного фонду регіонального розвитку відповідно до розпорядження КМУ від 17.07.2015 № 766-р (зі змінами) , зазначений проект не реалізований у повному обсязі у зв'язку з закінченням бюджетного року. Завершення проекту заплановано у 2016 році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку (розпорядження КМУ від 08.07.2016 № 432-р).

Додаткидокументи виконання робіт щодо реконструкції зливневої каналізації по вул. Сметаніна в м.Сєвєродонецьку